WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Anglo Continental Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  Anglo Continental Dil Okulu

  Anglo-Continental, dünyanın önde gelen İngilizce dil eğitimi kuruluşlarından biridir. 1950’de kurulan okulumuz Britanya Eğitim Bakanlığı’nın yetkili olarak belirlediği ilk okullardan biridir ve günümüzde kurslarımız British Council tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve onaylanmaktadır. Okullarımız ve merkezlerimiz, British Council’ın ve English UK meslek birliğinin katı uygulama kurallarına uymaktadır. 67 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir köşesinden her yaştan ve meslekten nesillerce öğrenci programlarımıza katılmıştır.

  Anglo-Continental, 67 yıldan uzun bir süredir 120 farklı milletten 400.000 öğrenciye İngilizce dil kursları sunmuştur. Bağımsız Okullar Müfettişliği (ISI) tarafından 2016 yılında başarılı bir Educational Oversights denetimi ve 2018 yılında başarılı bir İzleme Ziyareti geçirmiştir.

  Anglo-Continental, Birleşik Krallık’taki en büyük İngilizce dil okulu kampüslerinden birine sahiptir. Ancak halen bir aile organizasyonudur, dost canlısı ve kişiye özel hizmetleri ve etkin yönetimiyle gurur duymaktadır. Gençlerden yaşlılara, dil öğrenimine daha yeni başlayanlardan ileri seviyeli sınav adaylarına, okul ve üniversite öğrencilerinden şirket yöneticilerine ve uzmanlara dek herkese göre bir kursumuz vardır. Hatta İngilizce öğretmenlerine bile eğitim veriyoruz!

  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exam Preparation

  Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Londra ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Covent Garden dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Camden Town’un gözde pazarlarını keşfedin. West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkarın. Buckingham Sarayı’nı, Big Ben’i ve Parlamento Binası’nı gezin.

  Aile Yanı

  Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

  Öğrenci Rezidansları

  Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.