WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Aston University

TEKLİF ALIN

  Aston University

  1895 yılında kurulmuş ve 1966’dan sonra üniversite olarak hizmet vermeye başlamış olan Aston University, dünya standartlarındaki eğitim kalitesi ve endüstri, hükümet, ticaretle kurduğu güçlü bağ ile araştırma alanında öncü bir üniversite olmuştur. Aston University, Avrupa’nın en canlı ve en cana yakın kentlerinden biri olan Birmingham şehrinde kurulmuş olup, 50,000’in üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

  Britanya’nın ikinci büyük şehri olan Birmingham, özellikle son yıllarda eğlence, iş, alışveriş, endüstri ve spor alanlarında uluslararası platformda kendini lider konuma getirmeyi başarmıştır. Şehir merkezi; göz alıcı meydanlar, modern alışveriş pasajları, çeşitli barlar, kulüpler – restoranlar, sanat müzeleri, tiyatrolar ve sanat galerileriyle gerçek bir Dünya Şehridir. Samimi ve güvenli bir kampüse sahip olan Aston Üniversitesi; akademik, sosyal ve yerleşim imkânlarını içinde barındırmaktadır.

  2010 İyi Üniversiteler Rehberi tarafından İngiltere’deki en iyi 12. üniversite seçilerek, İngiltere’nin elit üniversiteleri arasındaki yerini garantilemiş bulunmaktadır. Aynı zamanda mezunlarının iyi işler bulmasına da büyük ölçüde yardım etmektedirler. Mezunlar, mezuniyetlerinden sonraki altı ay içerisinde iş bulabilmekte ve bu da ulusal ortalamanın %71’ine denk gelmektedir.Aston University, geniş çapta lisans ve lisansüstü diploma programları sunmakta ve ayrıca Devamlı Mesleki Gelişim ve Temel Diploma programlarını geliştirmek için kamusal ve özel sektörle birlikte çalışmaktadır.

  Gerekli olan İngilizce seviyesi

  Undergraduate
  IELTS: 6,0 – 6,5
  Postgraduate
  IELTS: 6,5

  Programlar için istenilen İngilizce seviyesi seçilen bölüme göre değişiklik göstermektedir.

  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exam Preparation

  Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Londra ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Covent Garden dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Camden Town’un gözde pazarlarını keşfedin. West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkarın. Buckingham Sarayı’nı, Big Ben’i ve Parlamento Binası’nı gezin.

  Aile Yanı

  Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

  Öğrenci Rezidansları

  Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.