WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Chester University

TEKLİF ALIN

  Chester University

  University of Chester, İngiltere’nin kuzeybatısında bulunan Chester şehrinde yer almaktadır. Chester, çok kültürlü ve kozmopolit bir şehirdir. Dee Nehri kenarında konumlanan şehir; kano, kürek vb. su sporlarının yapılmasına olanak sağlamaktadır. Hareketli yapısıyla, yıl boyu kültürel ve sanatsal festivallere ev sahipliği yapmaktadır.

  Chester Diocesan Training College olarak 1839’da kurulan eğitim kurumu, 2005 yılında University College Chester statüsü kazanmış ve ismini University of Chester olarak değiştirmiştir.

  Chester Üniversitesi, sunduğu foundation (hazırlık), lisans ve yüksek lisans programlarıyla ve araştırma alanında gösterdiği faaliyetlerle, öğrencilerine eğitim alanında geniş bir yelpaze sunmaktadır.
  11,655’i lisans, 3,445’i yüksek lisans olmak üzere toplamda 15,095 öğrenciye sahip olan üniversite, kaliteli eğitimi ve uygun yaşam şartlarıyla ön plana çıkmaktadır.

  Üniversite 8 ana fakülte altında bölümlenmiştir. 5 fakülte de kendi içinde departmanlara ayrılmıştır.
  Üniversite bünyesinde iki kampüs bulunur. Bunlar; üniversitesinin ana kampüsü olan Chester ve küçük kampüsü Warrington’dır. Kampüs içinde bulunan yurtlardaki odalar, okul tarafından öncelikli olarak ilk senesine başlayacak lisans öğrencilerine ve uluslararası öğrencilere verilir. Okul, evde konaklamak isteyen öğrencilere de konaklama bulma konusunda yardım etmektedir.

  Chester Üniversitesi Student Union (Öğrenci Birliği); sosyal, kültürel, spor alanında birçok topluluk ve kulüple faaliyet göstermektedir. Bu sayede, öğrenciler akademik alanlarında olduğu kadar sosyal yaşamlarında da başarılı ve aktif olma şansını yakalar.

  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exam Preparation

  Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Londra ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Covent Garden dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Camden Town’un gözde pazarlarını keşfedin. West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkarın. Buckingham Sarayı’nı, Big Ben’i ve Parlamento Binası’nı gezin.

  Aile Yanı

  Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

  Öğrenci Rezidansları

  Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.