WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Coventry University

TEKLİF ALIN

  Coventry University

  Coventry Üniversitesi, yüksek kalitede eğitim sunma anlayışıyla geleceğe yatırım yapan ve çok alanlı araştırma olanakları konusunda odak noktası haline gelen modern bir üniversitedir. Aynı zamanda varlığını bölgesel, ulusal ve evrensel olarak sürdüren ve tüm öğrencilerin kendilerini kanıtlayabileceği bir çevre yaratan eğitim kurumudur.

  Coventry Üniversitesi, eğitim alanında uzun bir geçmişe sahiptir. Kökleri 1843’te kurulan Coventry Tasarım Koleji’ne dayanır. Coventry Sanat Koleji, Lanchester Teknoloji Koleji ve Coventry Mühendislik Koleji ile 1970’te birleşmiş ve yeni ortaya çıkan enstitü Lanchester Politeknik adını almıştır: “Lanchester adı Orta İngiltereli otomotiv endüstri girişimcisi Dr. Frederick Lanchester’dan, “Politeknik” ise “birçok bilimde ve sanat dalında beceri” anlamından türemiştir.

  Üniversite, Coventry şehir merkezinin kalbinde, 33 dönümlük özel bir bölgeyi kapsayan bir kampüse sahiptir. Kampüs binaları ve çevresi sürekli olarak gelişmekte ve zenginleştirilmektedir. Bu üniversitenin göze çarpan bir başka özelliği, şehirdeki profiline kayda değer katkı sağlayan kütüphanesidir. Kütüphane, bölge için zengin öğrenim materyalleri ve bilgi servislerine ulaşım sağlamanın yanı sıra, tam öğrenme deneyimini modernleştirme konusunda da kilit rol oynamaktadır. “Online Öğrenme” sistemiyle, elektronik kampüs de oldukça faydalı olmaktadır.

  Coventry, İngiltere’nin 8. büyük kentidir. Ulaşım ve seyahat açısından kolaylıkları bulunan bir öğrenci şehridir. Londra’dan yalnızca bir saat ve Birmingham’dan ise 20 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Öğrenciler, ilgi alanları ne olursa olsun Coventry’de öğrenciliklerini yaşarken yapacak çok şey bulabilir ve şehir merkezindeki kampüs hayatında, şehrin kalbinde yaşadıklarını hissederler.

  Gerekli olan İngilizce seviyesi

  Undergraduate
  IELTS: 6.0
  Postgraduate
  IELTS: 6.5

  Programlar için istenilen İngilizce seviyesi seçilen bölüme göre değişiklik göstermektedir.

  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exam Preparation

  Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Londra ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Covent Garden dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Camden Town’un gözde pazarlarını keşfedin. West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkarın. Buckingham Sarayı’nı, Big Ben’i ve Parlamento Binası’nı gezin.

  Aile Yanı

  Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

  Öğrenci Rezidansları

  Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.