WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Adelaıde Dil Okulları

Adelaıde’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Avustralya’nın güneyinde bulunan şehir, Avustralya’nın 5. büyük şehridir. Geniş caddeleri, parkları ve bisiklet parkurları şehirde yaşayanların hayatlarını son derece kolaylaştırmaktadır.

Avustralya’nın en güvenli şehirlerinden biri olan Adelaide son zamanlarda uluslararası öğrencilerin tercih etmeye başladığı bir şehir olmuştur.

Büyük bir limana sahip olan şehir denizcilik alanında da oldukça güçlüdür.

Şehrin sahip olduğu dil okulları ve akademik alanda eğitim veren kurumları ile Türk öğrencilerin de yavaş yavaş Adelaide şehrini tercih etmeye başlamasına neden olmuştur.

Türkiye – Adelaide arası uçuşlar yaklaşık 22 – 24 saat arası sürmektedir.

Adelaide Akdeniz ikliminin görüldüğü bölgelerden birisidir. Sıcak ve ılıman bir özelliğe sahip şehir, yıl boyu serindir.

Ortama saatlik kazançlar 15 -25 AUD arasıdır, Aylık yaşam giderleri ise 1500 – 2000 AUD arası değişmektedir.

Adelaide ile Türkiye arasında 8 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Adelaide’da saat 20.00’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Adelaide’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

ADELAIDE DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.