WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Bath Dil Okulları

Bath’de Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

İngiltere’nin güney batısında Somerset kontluğunda bulunan Bath, doğal ve mimari zenginlikleri, çeşitli müzeleri, galerileri, park ve bahçeleri, kültürel hareketliliği ile UNESCO tarafından dünya mirasları listesinde yer alan İngiliz kültürünün en belirgin ve renkli olduğu şehirlerden biridir.

Oldukça güvenli ve hareketli olan bu öğrenci şehrinde, çok sayıda kafe ve restoran bulunmaktadır. Roma döneminden kalma kaplıcalarla dolu olması nedeniyle de termal turizm potansiyeli yüksektir. Bath’de Roma kaplıcaları dışında, Pulteney Köprüsü, Sion Hill, Prior Park ve Pulteney Street gibi mekanlar başlıca gezilecek yerler arasında yerini almaktadır.

Bath, Londra’nın 159 km batısında trenle 1.5 saatlik mesafede bulunmaktadır. Hızlı tren ile ulaşım kolaydır. Türkiye’den Bath’a doğrudan uçuş yoktur. Londra’dan otobüs ile Bath’a ulaşım sağlanabilmektedir.

Bath ile Türkiye arasında 2 saatlik bir yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin; Türkiye’de saat 22:00 iken Bath’ta saat 20:00’dır.

Bath ülkenin güneybatısındaki çoğu şehir gibi ılıman ve nemli bir iklime sahiptir. Ülkenin genelinden daha sıcak olan Bath’ta yıllık ortalama sıcaklık 10 °C’dir

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Bath’de dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

BATH DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.