WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth’ta Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Bournemouth, İngiltere’nin Dorset kontluğuna bağlı tek seviyeli yerel idare birimi ve bir kentsel yerleşkedir. Uzun kumsalları, ılıman iklimi renkli, restoranları, hareketli ve güvenli yapısı ile öğrencilerin tercih ettiği şehirlerin başında gelir. Bournemouth, güzel sahilleri, uluslararası konserleri, yıl boyunca süren yüzlerce festivali, ulusal parkları ve bahçeleri, alışveriş merkezleri ve diğer olanakları ile ülkenin bir numaralı tatil bölgesi sayılmaktadır. Şehrin en önemli ekonomik kolları turizm ve eğitim olup, aynı zamanda bankacılık, sigorta ve ileri teknoloji kollarında da merkezi konumdadır.

Ilıman iklime sahip olmasıyla eğitim açısından Birleşik Krallık’ın en elverişli şehirlerinden olan Bournemouth, Londra’ya trenle 1.5 saat mesafededir. Ülkenin diğer bölgelerine de ulaşım kolaydır.

Türkiye’den Bournemouth’a gitmek isteyen öğrencilerin öncelikle Londra’ya yaklaşık 4 saatlik bir uçak yolculuğu yapmaları gerekir. İstanbul – Londra arası uçak biletleri dönemsel olarak değişmekle beraber genellikle 200 – 400£ arasındadır. Londra’ya ulaştıktan sonra bir tren yolculuğuyla Bournemouth’a ulaşım sağlanabilmektedir.

Bournemouth ile Türkiye arasında 2 saatlik bir yerel saat farkı vardır. Örneğin; Türkiye’de saat 20:00 iken Bournemouth’ta saat 18:00’dir.

Bournemouth ılıman iklimi ve tropikal bitkileri ile İngiliz rivierasının bahçe şehri olarak kabul edilmiştir. Yaz aylarında hava sıcaklığı 18 – 26 °C kış aylarında hava sıcaklığı 3 – 6 °C civarındadır.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Bournemouth’ta dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

BOURNEMOUTH DİL OKULLARI

kings dil okulları

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.