WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Brıghton Dil Okulları

Brıghton’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

İngiltere’nin güney Sussex bölgesinde Manş Denizine kıyısı bulunan Brighton, insanı büyüleyen şirin bir tatil kasabasıdır. Yaş ortalamasının yüksek olduğu İngiltere’de; genç nüfusun en yoğun bulunduğu şehirlerden biridir. İki üniversite ve birçok dil okulunun bulunması öğrenci nüfusunun da fazla olmasını sağlamıştır. Bu da Brighton’da eğlenceli, keyifli ve aktivitelerle dolu zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

Brighton, göz kamaştıran binaları, küçük kafeleri, plajları, resim atölyeleri, parkları, kolay ulaşım imkânları ve eğlence hayatı ile öğrenci olmak için harika bir seçenektir.

Brighton şehri yürüyerek rahatlıkla dolaşılabilecek bir şehirdir. Brighton’da bisiklet, tren, metro ağları, otobüs ve tramvay gibi ulaşım imkânları vardır.

Türkiye’den Brighton’a gitmek isteyen öğrencilerin öncelikle Londra’ya yaklaşık 4 saatlik bir uçak yolculuğu yapmaları gerekir. İstanbul – Londra arası uçak biletleri dönemsel olarak değişmekle beraber genellikle 200 – 400£ arasındadır. Londra’ya ulaştıktan sonra bir tren yolculuğuyla Brighton’a ulaşılabilmektedir.

Brighton ile Türkiye arasında 2 saatlik bir yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin; Türkiye’de saat 16:00 iken Brighton’da saat 14:00’tür.

Brighton’ın iklimi Akdeniz iklimiyle benzerlik gösterir. Şehir, İngiltere’nin güney sahili kıyısında kaldığı için İngiltere’nin diğer kesimlerinden daha sıcak ve nemli geçer.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Brighton’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

BRIGHTON DİL OKULLARI

kings dil okulları

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.