WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Brısbane Dil Okulları

Brısbane’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Avustralya’nın en büyük 3. şehri olan Brisbane Queensland eyaletinin başkentidir. Gün ışığı eyaleti olarak bilinen bölge, yazları sıcak ve kışları ılık geçmesi ve yıl boyu güneşli olması dolayısı ile bu şekilde anılmaktadır.

Muhteşem doğası, sosyal aktiviteleri ve birçok ünlü sahile olan yakınlığı ile binlerce turist her yıl Brisbane’ı ziyaret etmektedir. Şüphesiz dil eğitimi ve birçok akademik program için de yurt dışından gelen öğrenciler açısından oldukça popülerdir.

Yaşam giderlerinin Melbourne ve Sydney’e göre biraz daha uygun olması, oldukça güvenli bir şehir olması ve ılıman iklim kuşağında yer alması öğrencilerin Brisbane’ı neden tercih ettiğini açıklamaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı bir anlamda Avustralya’nın öğrenci şehri olarak adlandırılabilmektedir.

Türkiye’den yaklaşık 22 saatlik bir uçak yolculuğu ile Brisbane şehrine ulaşım sağlanmaktadır.

Sahip olduğu yüz ölçümüne oranla az sayıda nüfusa sahip şehirde insan gücüne daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebepten öğrencileri iş bulma olanağı diğer büyük şehirlerden daha az oranda değildir. Saatlik ücretler 14 AUD başlayarak 23 AUD’a kadar çıkmaktadır. Özellikle turizm faaliyetleri açısından oldukça fazla alternatif mevcuttur. Ortalama aylık yaşam giderleri azami olarak 1500 – 2000 AUD arası değişmektedir. Bu rakamalar azami konaklama, gıda ve ulaşım giderlerini kapsamaktadır.

Brisbane ile Türkiye arasında 8 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Brisbane’da saat 20.00’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Brisbane’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

BRISBANE DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.