WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Brıstol Dil Okulları

brıstol’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

İngiltere’nin güneybatısında bulunan Bristol tek seviyeli yerel idare bölgesi ve şehirdir. Bristol İngiltere’nin en büyük üçüncü şehridir. Aynı zamanda Seven Nehri Halici kenarlarında bulunan şehir, ülkenin en işlek liman kentlerinden biridir. Bristol 1 milyonu aşkın nüfusuyla diğer kalabalık şehirlere göre daha iç içe bir toplum yapısına sahiptir. Bristol çok uluslu ve kalabalık nüfusu nedeniyle birçok etkinlik ve festivale ev sahipliği yapan kültürel bir şehirdir. Aynı zamanda Bristol bankacılık, havacılık, turizm, medya ve eğitim sektörleriyle ekonomik kalkınmasını gerçekleştirmektedir.

Türkiye’den Bristol’a gitmek isteyen öğrencilerimiz Londra’dan Flyer otobüsleri ile ya da Amsterdam veya Frankfurt’tan aktarmalı uçuşlarla yaklaşık 4 buçuk- 5 saatlik bir yolcukla Bristol’a ulaşabilirler. Bristol’a gidiş için aktarmalı uçuşlar dönemsel olarak değişiklik göstermektedir.

Bristol’da ulaşım ücretleri diğer şehirlere göre daha uygundur. Bristol’da şehir içi ve şehirlerarası tren yolculuğu en yaygın ulaşım ağlarından biridir. Bristol’da kullanabileceğiniz bir başka ulaşım yolu da 40 dakika aralıklarla sürekli hareket eden ‘’Number Seven’’ feribotlarıdır.

İngiltere’nin tipik havası olarak adlandırdığımız bulutlu ve gri havaya nazaran deniz kenarında olmak ve ülkenin güneyindeki konumu sebebiyle Bristol, İngiltere’nin en sıcak şehirlerinden biridir. Bristol’da ortalama en yüksek sıcaklık 25°C iken, ortalama en düşük sıcaklık 3 °C olarak değişmektedir.

First Edumate olarak, siz sevgili öğrencilerin yalnızca okul kayıtlarını değil ayrıca tüm vize işlemleri ile konaklamalarına da yardımcı olmaktayız. Bununla birlikte birçok kurumun sunamadığı özel oryantasyon ise biz First Edumate ailesine ait olmaktadır. Bristol da bulunan ekibimizden ya da Londra da bulunan ekibimizden her an ihtiyaçlarınız için destek alabilir ve kendilerine danışabilirsiniz.

brıstol DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.