WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Caırns Dil Okulları

Caırns’te Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Queensland eyaletinde bulunan şehir Avustralya’nın en kalabalık 14. şehridir. Muhteşem sahilleri, ünlü Great Barrier Reef’i ve yağmur ormanları ile her yıl binlerce turist bu şehri ziyaret etmektedir. Ekonomisinin temel kaynağı turizmdir.

Yeşilin ve mavinin bulunduğu şehir için tam bir huzur alanı diyebiliriz. Daha sakin bir bölgede yaşamak isteyen öğrenciler için eşsiz bir seçenektir.

Son derece güvenli olan bu şehirde birkaç dil okulu seçeneği mevcuttur. Yarı zamanlı çalışmak isteyen öğrenciler için restoranlar, kafeler ve hediyelik eşya mağazaları gibi birçok alternatif bulunmaktadır. Ortalama saatlik ücretler 15 -25 AUD arası değişmektedir. Aylık genel yaşam giderleri ise 1500 -2000 AUD arası değişmektedir.

Türkiye’den uçuşlar 2 ya da 3 aktarma ile gerçekleşir ve ortalama seyahat süresi 28 – 30 saat arasıdır.

Ilıman bir iklime sahip şehirde kışlar son derece ılık yazlar ise sıcak geçmektedir.

Cairns ile Türkiye arasında 8 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Cairns’te saat 20.00’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Cairns’te dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

CAIRNS DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.