WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Canterbury Dil Okulları

canterbury’de Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Canterbury, İngiltere’nin güneydoğusundaki bir üniversite şehridir. Şehir İngiltere’nin eski ve en ünlü tarihi ve dini yapıların yer aldığı ve Kent Kontluğu’na bağlı bir şehirdir. Canterbury tarihi ve kültürel dokusuna ek olarak doğasıyla da büyüleyici bir kenttir. Ülkenin en göz alıcı ve tarihi ormanlarından biri olan Blean burada bulunmaktadır. Şehrin büyüleyici yapısı Geoffrey Chaucher’ın The Canterbury Tales dizeleriyle hayat bulmuştur.

Türkiye’den Canterbury’ye gitmek isteyen öğrencilerimiz Londra’dan tren ile masalsı kent Canterbury’e ulaşabilirler. Şehir içi ulaşımlarında otobüs kullanılmaktadır.
Ilıman okyanus iklimine sahip Centerbury’de yıllık ortalama sıcaklık 10 °C’dir.

İngiltere’nin tipik havası olarak adlandırdığımız bulutlu ve gri havaya nazaran güneyindeki konumu sebebiyle Canterbury, İngiltere’nin ılıman şehirlerinden biridir. Canterbury’da ortalama en yüksek sıcaklık 22°C iken, ortalama en düşük sıcaklık 2 °C olarak değişmektedir.

First Edumate olarak, siz sevgili öğrencilerin yalnızca okul kayıtlarını değil ayrıca tüm vize işlemleri ile konaklamalarına da yardımcı olmaktayız. Bununla birlikte birçok kurumun sunamadığı özel oryantasyon ise biz First Edumate ailesine ait olmaktadır. Canterbury de bulunan ekibimizden ya da Londra da bulunan ekibimizden her an ihtiyaçlarınız için destek alabilir ve kendilerine danışabilirsiniz.

canterbury DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.