WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Eastbourne Dil Okulları

Eastbourne’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

İngiltere’nin Doğu Sussex bölgesinde yer alan Eastbourne, ülkenin güney sahillerinde yer almaktadır. Önceleri bir sahil kasabası olan bu şehir, tren yolunun yapılması ve sanayinin gelişmesiyle büyümeye devam etmiştir. Mükemmel konumu ve canlı öğrenci hayatıyla Londra’dan sonra öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirdir. Ayrıca şehir havacılık ve askeriye alanlarında da tarihi bir geçmişe sahiptir. Şehir ücretsiz olarak gezilebilecek Redoubt Kalesi ve Askeri Müzesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Eastbourne da çoğu İngiliz şehri gibi Victoria mimarisiyle görücülerini kendini hayran bırakmaktadır.

İngiltere’nin en güney sahillerinde yer alması nedeniyle İngiltere’nin diğer şehirlerine göre daha az yağış almaktadır. Eastbourne’da ortalama en yüksek sıcaklık 18 °C iken, ortalama en düşük sıcaklık 7,8°C olarak değişmektedir. İngiltere’nin en çok güneş alan şehri rekorunu bir ay ile korumaktadır.

Türkiye’den Eastbourne’a gitmek isteyen öğrencilerimiz Londra’dan tren veya otobüsle Eastbourne’a ulaşabilirler. Eastbourne’da genel olarak ulaşım bisiklet, tren ve otobüslerle yapılmaktadır.

First Edumate olarak, siz sevgili öğrencilerin yalnızca okul kayıtlarını değil ayrıca tüm vize işlemleri ile konaklamalarına da yardımcı olmaktayız. Bununla birlikte birçok kurumun sunamadığı özel oryantasyon ise biz First Edumate ailesine ait olmaktadır. Eastbourne’da bulunan ekibimizden ya da Londra da bulunan ekibimizden her an ihtiyaçlarınız için destek alabilir ve kendilerine danışabilirsiniz.

EASTBOURNE DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.