WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Edınburgh Dil Okulları

Edınburgh’ta Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Edinburgh, İskoçya’nın başkentidir. Glasgow’dan sonra ülkenin ikinci büyük kenti olan Edinburgh, İskoçya’nın doğusunda, kuzey denizine yakın bir konumdadır. Avrupa’nın en güzel görünümlü kentlerinden biri olarak kabul edilen şehir, Orta Çağ ve Georgian dönemlerine ait mimarisiyle bilinmektedir.

Edinburgh eski ve tarihi bir şehirdir. Şehrin “Old Town” ve “New Town” bölgeleri UNESCO Dünya Miras Listesi’ndedir. Tiyatro, opera, dans ve klasik müziğin nabzı Edinburgh’ta atmaktadır. Kafeleri, restoranları, alışveriş merkezi, eğlence yerleri ile canlı ve hareketli bir şehirdir.

İskoçya, Londra’ya uçakla bir saatten az mesafededir. Birçok Avrupa şehrine kısa bir uçuş mesafesinde olması ile İskoçya, Avrupa’nın en iyi yerlerini keşfetmek için mükemmel bir lokasyondur. Türkiye’den direkt uçuşun mümkün olduğu Edinburgh’a 4 saatte ulaşmak mümkündür.

Muhteşem eğitim geçmişi ve köklü tarihi İskoçya’yı, yabancı öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen ideal bir lokasyon yapmaktadır.

Edinburgh, yılın her ayı mutlaka yağış alan bir iklime sahiptir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Edinburgh’ta dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

EDINBURGH DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.