WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Florida Melbourne Dil Okulları

FLORIDA MELBOURNE’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Amerika Birleşik Devletleri’nin güneydoğu bölgesinde bulunan Florida, ülkenin en geniş 22. en kalabalık 3. eyaletidir. Florida’nın Uzay Sahili boyunca Indian River Lagoon’un yanında yer alan Melbourne; plajlar, balık tutma, golf, şnorkel ve diğer birçok açık hava aktivitesi sunmaktadır.

Gün ışığında Melbourne’ın plajlarında güneşin tadını çıkarabilir veya geceleri tropik esintilerle dolu romantik bir mehtaplı gece yürüyüşünün tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi Melbourne şehir merkezinde ve şehir yakınında her türlü alışveriş merkezi ve restoran bulabilirsiniz.

Kennedy Uzay Merkezi’ne arabayla kolayca ulaşılabilen Melbourne, Film Festivali, Sanat Festivali, Havacılık Günü ve Oktoberfest gibi yıllık festivallere de ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye’den Florida Melbourne’a gitmeyen isteyen öğrenciler için yaklaşık 20 saatlik bir yolculuk onları beklemektedir. İstanbul – Melbourne uçak biletleri dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Bilet fiyatları genel olarak 800 – 1300 USD (Amerikan Doları) arasında değişmektedir.

Florida Melbourne, ulaşım hizmetleri açısından gelişmiş bir ağa sahiptir. Şehirde otobüs ve metro hattı bulunmaktadır. Ulaşım hatlarıyla şehrin tüm ilgi çekici ve turistik mekânlarını gezebileceğiniz gibi sahillerini de gezebilirsiniz.

Florida Melbourne’da bir aylık konaklama ücretleri 750-1500 USD (Dolar) arasında öngörülmektedir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Florida Melbourne’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

FLORIDA MELBOURNE DİL OKULLARI

kings dil okulları

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.