WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Galway Dil Okulları

Galway’de Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

İrlanda’nın batısında, nehir kıyısında yer alan Galway şehri; sanat dolu yapısı ile insanı büyülüyor. Orta çağ mimari yapısı, renkli binaları ve neredeyse her sokakta tiyatro ve gösterinin yer aldığı kentte, hareketli bir yaşam bulunuyor.

Ülkenin en kalabalık 6.şehridir. Sayısız etkinlik ve festivale ev sahipliği yapan Galway, İrlanda’nın kültürel kalbi olarak anılmaktadır. Turistik açıdan dikkat çeken bir şehir olduğu gibi verdiği kaliteli eğitimle de öğrencilerin yoğun talep gösterdiği şehirlerden biridir. Öyle ki 80 binlik şehir nüfusunun yüzde otuzunu öğrenciler oluşturmaktadır.

Türkiye üzerinden direkt olarak Galway’e uçuşlar yoktur. Dublin üzerinden tren veya aktarmalı uçuşlarla Galway’e ulaşabilirsiniz.

Şehirde karasal iklim özellikleri görülmekle beraber, nadiren aşırı sıcaklık veya yağışlara rastlanır. Kuzey Atlantik Akım rüzgârlarının hâkimiyeti nedeniyle yıl boyunca nemli, ılıman ve değişken bir iklim yaşanmaktadır.

Galway ile Türkiye arasında 2 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Galway’de saat 10.00’dur.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Galway’de dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

GALWAY DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.