WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Gold Coast Dil Okulları

Gold Coast’ta Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Queensland eyaletinde Brisbane şehrine yaklaşık 45 dk mesafede bulunan Gold Coast, muhteşem sahilleri ve sörf merkezleri ile ünlü bir okyanus şehridir.

Daha küçük bir bölgede kaostan uzak, huzurlu okyanus sesi ile bezeli bir şehirde eğitim almak isteyen öğrenciler için muhteşem bir seçenektir.

Her yıl binlerce turist Gold Coast’ta bulunan muhteşem sahilleri ve sörf merkezlerini ziyaret etmektedir. Şehrin ekonomisi daha çok turizm hareketi ile canlanmaktadır.

Çok büyük bir şehir olmamasından dolayı dil eğitimi için çok fazla seçenek mevcut değildir ancak Gold Coast’ta eğitim almayı planlayan öğrenciler için yeterince dil okulu da bölgede bulunmaktadır.

Gold Coast’a ulaşmak için uluslararası uçuşlarda Brisbane havaalanı kullanılmaktadır. 20 – 24 saat arası bir uçak yolculuğu ile Brisbane şehrine, Brisbane şehrinden de 45 dk bir otobüs yolculuğu ile Gold Coast’a ulaşım sağlanmaktadır.

Şehir yarı-tropik nemli iklimin etkisindedir. Aralık ayından Şubat ayı sonuna kadar süren yaz aylarında oldukça sıcak olan hava, kış aylarında serin ve yağışlıdır. Yıllık ortalama sıcaklık 17 – 25°C derece arasındadır. Gold Coast’ta yılda yaklaşık 300 gün güneş ışığı görülür.

Özellikle kafe ve turizm işletmelerinde iş bulma olasılığının yüksek olduğu bölgede saatlik kazançlar 14 – 25 AUD arası değişmektedir. Aylık yaşam gideri ise ortalama 1500 – 2000 AUD arası diyebiliriz.

Gold Coast ile Türkiye arasında 8 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Gold Coast’ta saat 20.00’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Gold Coast’ta dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

GOLD COAST DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.