WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Harrogate Dil Okulları

Harrogate’de Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

North Yorkshire’de yer alan Harrogate; High Harrogate ve Low Harrogate olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Şehir, İngiltere’nin turistik özellikleriyle öne çıkan şehirlerinden biridir. Harrogate; çayı ve spaları, Betty’s çay salonları, Harlow Carr Bahçeleri ve eşsiz doğasıyla en çok ziyaret edilen dünyaca ünlü bir turizm şehridir.

Türkiye’den Harrogate’e gitmek isteyen öğrencilerimizin öncelikle Manchester’a uçmaları oradan kısa bir tren yolculuğuyla Harrogate’e varmaları mümkündür.
Harrogate’de toplu taşıma olanakları çok gelişmiştir. Şehirde çoğunlukla otobüs ve tren taşımacılığı kullanılmaktadır. Tren ile şehirlere arası yolculuk yapmak mümkün olduğu gibi otobüsle de seyahat edilebilir .

İngiltere’nin tipik havasına göre Harrogate İngiltere’nin en sıcak şehirlerinden biridir. Harrogate’da ortalama en yüksek sıcaklık 27°C iken, ortalama en düşük sıcaklık 3 °C olarak değişmektedir.

First Edumate olarak, siz sevgili öğrencilerin yalnızca okul kayıtlarını değil ayrıca tüm vize işlemleri ile konaklamalarına da yardımcı olmaktayız. Bununla birlikte birçok kurumun sunamadığı özel oryantasyon ise biz First Edumate ailesine ait olmaktadır. Harrogate da bulunan ekibimizden ya da Londra da bulunan ekibimizden her an ihtiyaçlarınız için destek alabilir ve kendilerine danışabilirsiniz.

harrogate DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.