WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Hastings Dil Okulları

Hastıngs’te Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Geleneksellik ve modernliğin mükemmel uyumuna Hastings’te şahit olacaksınız!

İngiltere’nin güneydoğu kıyısında bulunan kıyı şehri olan Hastings tarihi dokusu ve doğasıyla aklınızı başınızdan alacak. Hastings 1066 yılında işgali sırasında yapılan Hastings Kalesi İngiliz tarihi için önemli bir yer tutmaktadır. Hastings Savaşını kazanan İngilizler bu zaferiyle İngiltere ve İngiliz dilinin kurulmasını sağlamışlardır. Hastings günümüzde İngiltere’nin hem turizm hem de balıkçılık sektörlerinin merkezi konumundadır. Hastings İngiltere’nin en önemli liman kentlerinden biridir.

Türkiye’den Hastings’e gitmek isteyen öğrencilerimiz Londra’dan sonra kısa bir tren yolculuğuyla Hastings’e ulaşabilirler. Hastings konum olarak iki büyük havalimanına çok yakındır.

Hastings’de genellikle özel araçlar kullanılmaktadır. Yine de toplu taşıma ağı çok gelişmiştir. Şehir içi otobüsleri, feribotlar ve tren iyi güvenli ve hızlı seyahat etmeniz mümkündür. Aynı zamanda Doğu Sussex bölgesi otobüsleri de Hastings’den geçmektedir. Şehir içinde toplu taşıma araçlarını kullanabileceğiniz gibi güvenli ve rahat bir şekilde yürüyebilir veya bisikletle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Hastings Brighton ve Hove’un renkli gece hayatına çok yakın mesafededir.

İngiltere’nin tipik havası olarak adlandırdığımız bulutlu ve gri havaya nazaran Hastings daha ılıman bir havaya sahiptir. Hastings, İngiltere’nin en sıcak şehirlerinden biridir. Hastings’da ortalama en yüksek sıcaklık 23°C iken, ortalama en düşük sıcaklık 9 °C olarak değişmektedir.

First Edumate olarak, siz sevgili öğrencilerin yalnızca okul kayıtlarını değil ayrıca tüm vize işlemleri ile konaklamalarına da yardımcı olmaktayız. Bununla birlikte birçok kurumun sunamadığı özel oryantasyon ise biz First Edumate ailesine ait olmaktadır. Hastings de bulunan ekibimizden ya da Londra da bulunan ekibimizden her an ihtiyaçlarınız için destek alabilir ve kendilerine danışabilirsiniz.

hastıngs DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.