WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Huntıngton Beach Dil Okulları

Huntıngton Beach’te Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Huntington Beach, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde bulunan en güzel sahil şehirlerinden biridir. Geçmişte tarımla ve bir zamanlar petrol rezervleriyle gelirini sağlayan Huntington Beach, gelirini günümüzde turizm, deniz sporları ve eğitim alanlarıyla sağlamaktadır. Sörf ve diğer deniz sporları, sıcak bir iklim, samimi yerli halk ve temiz kumsallarıyla ikonik özelliklere sahip bir şehirdir.

Huntington Beach’te toplu taşıma çok gelişmiş değildir. Otobüs ve trenlerde şehir içi ve şehir dışı seferler yapılmaktadır. Huntington Beach’e Türkiye’den gitmek isteyen öğrencilerin öncelikle Los Angeles’a uçak yolculuğu yapmaları gerekir. Sonra Los Angeles’tan Huntington Beach’e 1-2 saatlik bir otobüs yolculuğuyla ulaşılabilmektedir.

Huntington Beach ve Türkiye arasında 9 saatlik bir yerel saat farkı vardır. Örneğin; Huntington Beach’te saat 10:00 iken Türkiye’de saat 19:00’dur.

Huntington Beach’te step iklimi görülmektedir. Yıl boyunca çok az yağış vardır. Yıllık ortalama sıcaklık 17,1°C’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Huntington Beach’te dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

HUNTINGTON BEACH DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.