WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Leeds Dil Okulları

LEEDS’te Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

İngiltere’nin kuzeyinde yer alan şehir adını “Loidis” yani “Orman” kelimesinden almaktadır. Şehir Batı Yorkshire’de ve Humber bölgesindedir. Leeds gelişmiş bir şehir olması yanı sıra çevresindeki küçük kasabaların doğal güzellikleri ile bezelidir. Leeds; dokumacılık, sanayi, hukuk ve finans alanlarında gelişmiş bir şehirdir. Leeds özellikle eski dönemlerde pamuk üretiminin en önemli adreslerinden sayılmaktaydı. 20. Yüzyılda sanayileşme hareketinin artmasıyla düşüşe geçmiştir. Hâlihazırda Londra’dan sonra ikinci en önemli borsa şehri Leeds olarak görülmektedir.

Türkiye’den Leeds’e gitmek isteyen öğrencilerimiz Londra’dan tren ile ya da Amsterdam veya Frankfurt’tan aktarmalı uçuşlarla Leeds’e ulaşabilirler. Leeds’e gidiş için aktarmalı uçuşlar dönemsel olarak değişiklik göstermektedir.

İngiltere’nin tipik havası hakimdir. Genel olarak yıl içerisinde yağış alan şehir genel olarak ılıman bir iklime sahiptir. Leeds’de ortalama en yüksek sıcaklık 17°C iken, ortalama en düşük sıcaklık 5 °C olarak değişmektedir.

First Edumate olarak, siz sevgili öğrencilerin yalnızca okul kayıtlarını değil ayrıca tüm vize işlemleri ile konaklamalarına da yardımcı olmaktayız. Bununla birlikte birçok kurumun sunamadığı özel oryantasyon ise biz First Edumate ailesine ait olmaktadır. Leeds de bulunan ekibimizden ya da Londra da bulunan ekibimizden her an ihtiyaçlarınız için destek alabilir ve kendilerine danışabilirsiniz.

leeds DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.