WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Miami Dil Okulları

MIAMI’DE Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Miami, Florida eyaletinin en büyük ikinci şehridir. Amerika’nın güney sahillerinde Atlas Okyanusu kıyısında bulunan şehir Amerika’nın en hareketli şehridir.

Miami; ticaretten kültür sanata, turizmden, eğlence sektörüne birçok alternatifi yaşayanlarına sunan adeta bir okyanus kıyısındaki bir cennettir.

2008 yılında Miami, temiz içme suyu ve caddeleri, geri dönüşüm programları ve yeşil alanlarıyla Forbes dergisinde Amerika’nın “En Temiz Şehri” seçildi.

Türkiye’den Miami’ye gitmek isteyen öğrenciler için yaklaşık 19 saatlik bir yolculuk onları beklemektedir. İstanbul Miami uçak biletleri dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Bilet fiyatları genel olarak 430-500 USD (Amerikan Doları) arasında değişmektedir.

Miami’de ulaşım çoğunlukla otobüsler ve taksilerle sağlanmaktadır. Miami’de toplu taşıma araçları için Easy card ve Montly Pass kartlarını kullanmak çok daha hesaplıdır.

Miami, tropikal bir iklime sahiptir. Kış aylarında yağış çok değildir. Şehrin ortalama sıcaklığı 25 °C derecedir.

Miami’de bir aylık tüm ihtiyaçlarınız için ortalama 1300-1600 USD arasında bir bütçe ayırmanız tavsiye edilir.

Miami ile Türkiye arasında 7 saatlik bir yerel saat farkı vardır. Örneğin; Türkiye’de saat 18:00 iken Miami’de sabah 11:00’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Miami’de dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

MIAMI DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.