WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

New Jersey Dil Okulları

new jersey’de Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

ABD’nin New Jersey eyaletinin en büyük ikinci şehri olan Jersey City’nin Hudson ve Hackensock Nehirleri Newark ve Üst New York Koyları arasında bulunmaktadır. ABD’nin en önemli raylı su taşımacılığına sahip olan Jersey City aynı zamanda finans ve bancalık sektörlerinin de kalbini oluşturmaktadır.

Şehir maddi olanakları dışında aynı zamanda sosyo-kültürel altyapısı, doğal güzellikleri ve plajlarıyla nefes kesmektedir. Şehir birçok festivale, dünyaca ünlü turistik mekâna ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye’den Jersey City’e gitmek isteyen öğrenciler New York aktarmalı uçmaları gerekmektedir. New York’tan toplu taşıma veya özel araç ile Jersey City’e ulaşılabilir. Bilet fiyatları dönemsel olarak değişmekle beraber genel olarak 600 – 1200 USD (Amerikan Doları) arasında değişmektedir.

Jersey City’de toplu taşıma ağı ülke geneline göre daha yaygın kullanılmaktadır. Şehir halkı ulaşımda; otobüs, feribot, tren, tramvay araçlarını kullanmaktadır.

Jersey City, yazları sıcak, kışları ılıman genel olarak çok yağış alan bir iklime sahiptir. Yıllık ortalama sıcaklık 11°C’dir.

Jersey City’de bir aylık tüm ihtiyaçlarınız için ortalama 2,000-3,000 USD (Dolar) arasında bir bütçe ayırmanız tavsiye edilir.

Jersey City ile Türkiye arasında 6 saatlik bir yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Jersey City’de saat 18.00’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Jersey City’de dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

new jersey DİL OKULLARI

kings dil okulları

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.