WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Oxford Dil Okulları

Oxford’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Dünyanın en popüler öğrenci şehirlerinden biri olan ve tarih boyunca eğitimin öncülüğünü yapmaya devam eden Oxford, yurtdışı eğitimi için tercih edilen önemli lokasyonlardan biridir. Görkemli binaları ve nehir kenarındaki görünümünün eşsiz güzelliği ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır.

Farklı ülkelerden gelen yabancı öğrenciler için, tarihi güzelliklerin arasında tarihi binalarda bulunan kafeler, kitapçılar, restoran ve eğlence yerleri hoşça vakit geçirebilecekleri mekânlar arasındadır.

İngiltere’nin birçok yerinde olduğu gibi Oxford’da da ulaşım rahat ve kolaydır. Oxford’un tren ve otobüs seferleri, şehir ulaşımının yanı sıra Oxford’un yakınlarında bulunan turistik yerler ve de İngiltere’nin diğer şehirlerine ulaşım sağlamaktadır.

Oxford’a en yakın uluslararası havaalanları Londra’ya bağlı Heathrow ve Gatwick ile Birmingham Havalimanlarıdır. Türkiye’den Oxford’a gitmek isteyen öğrenciler için yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk onları beklemektedir. Bilet fiyatları dönemlerine göre değişmekle birlikte ortalama 120-200£ arasındadır. Üç hava alanından Oxford’a hızlı tren ve otobüs seferleri ile ortalama 1-2 saatte ulaşabilmeniz mümkündür.

Oxford ile Türkiye arasında 2 saatlik bir yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin; Türkiye’de saat 16:00 iken Oxford’da saat 14:00’tür.

İklim genel olarak İngiltere’nin genelinde görülen iklime benzer. Yıl boyu yağış görülmektedir. Yazın sıcaklık ortalaması 22°C’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Oxford’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

OXFORD DİL OKULLARI

kings dil okulları

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.