WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Paris Dil Okulları

Paris’te Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Tarihi zenginliği ve kültür-sanat çeşitliliği ile Paris, dünyanın en popüler şehirleri arasındadır. Her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen şehir zengin ve çok kültürlü bir yapıya sahiptir. Bütün ihtişamı, canlılığı ve hareketliliği ile bir anda sizi o büyülü dünyasına katabilir.

Paris’te bulunan dil okulları, doğal, rahat bir ortamda her seviyeye uygun, çeşitli programlarda Fransızca dil eğitimi sunmaktadır. Paris’te dil eğitimi alırken aynı zamanda şehirde yapılan sosyal aktivitelere katılarak yabancı öğrencilerle kaynaşabilir ve dilinizi geliştirebilirsiniz.

Paris’te toplu taşıma olanakları, çok sayıda kafe, restoran, otel, alışveriş ve kültür merkezleri, müzeler, moda tasarım merkezleri ve sanat galerileri bulunmaktadır. Paris’in, Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi, Champ Elysees gibi ünlü simgelerin yanında etkileyici mimari ve kafe kültürü gibi az bilinen yönlerini de deneyimlemek gerekir.

Türkiye’den Paris’e direkt uçuşlar mevcuttur. Uçak yolculuğu süresi yaklaşık 3 ile 4 saat arasında değişmektedir.

Paris’te Batı Avrupa genelinde olduğu gibi okyanusal iklim görülür. Yıl boyunca mevsimler yumuşak ve orta derecede yağışlı geçer. Yaz aylarında hava sıcaklığı 15 – 25 °C arasındadır. Kışın ise 3 ile 6 °C arasında seyretmektedir.

Paris ile Türkiye arasında 2 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Paris’te saat 10.00’dur.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Paris’te dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

PARİS DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.