WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Perth Dil Okulları

Perth’te Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Perth, Avustralya’nın batısında bulunan ülkenin en büyük 4. şehridir. Avustralya’da bulunan birçok popüler şehre göre daha sakin olan şehir özellikle yaşam giderleri açısından diğer şehirlere oranla daha uygun ekonomik koşullara sahiptir. Geniş parkları, caddeleri, sahilleri ve doğal ortamı ile Avustralya’nın en izole şehirlerinin başında gelmektedir.

Daha sakin yaşamı, ılıman iklimi ve ekonomik yaşam giderleri ile son yıllarda Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği şehirlerden biri olmuştur.

Sahip olmuş olduğu Akdeniz iklimi özellikle uluslararası öğrenciler için ilgi çekici bir özelliktir. Ilıman yapısı ile birçok öğrenci okul sonrası vakitlerini göz alıcı sahillerinde güneşlenerek ya da sörf yaparak geçirmektedir.

Avustralya’nın en batısında bulunan Perth şehrine Türkiye’den yaklaşık 24 – 28 saatlik uçak yolculuğu ile ulaşılabilmektedir.

Ortalama saatlik kazançlar 15 – 25 AUD arası değişmektedir. Aylık azami konaklama, gıda ve ulaşım giderleri ise 1500 – 2000 AUD arasında öğrenciden öğrenciye değişmektedir.

Perth ile Türkiye arasında 8 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Perth’te saat 20.00’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Perth’te dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

PERTH DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.