WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Phıladelphıa Dil Okulları

Phıladelphıa’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Pensilvanya Eyaleti’nin en doğusunda bulunan Philadelphia, eyaletin en büyük, ABD’nin ise 5.büyük şehridir. ABD’nin ilk başkenti olan şehrin nüfusu yaklaşık 1,5 milyondur. Delaware ve Schuylkill nehirleri arasında, New York’a yaklaşık 1,5-2 saat, Washington DC’ye ise yaklaşık 4 saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Tarihi açıdan büyük önem taşıyan Philadelphia’da ülkenin en eski sinema salonu bulunmakla birlikte şehirde çok sayıda resim-heykel akademisi de bulunmaktadır. Bu sebeple şehrin her yerinde heykel gibi sanat eserleri görmek mümkündür.

Philadelphia’da toplu taşıma otobüs, metro ve tramvay ile sağlanmaktadır. Philadelphia’ya Türkiye’den gitmek isteyen öğrencilerin öncelikle New York’a bir uçak yolculuğu yapmaları gerekir. Sonra New York’tan Philadelphia’ya ikinci bir uçuşla ulaşım sağlanabilir. Bu uçağın biletleri yaklaşık 250 USD (Dolar)’dır.

Philadelphia ve Türkiye arasında 6 saatlik bir yerel saat farkı vardır. Örneğin; Philadelphia’da saat 10:00 iken Türkiye’de saat 16:00’dır.

Philadelphia genel olarak sıcak ve ılıman bir şehirdir. En kurak aylarda bile yağışa rastlanması mümkündür. Yıllık sıcaklık ortalaması 12,5°C’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Philadelphia’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

PHILADELPHIA DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.