WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Portland Dil Okulları

Portland’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Portland, ABD’nin Oregon eyâletinin, Moltnamah ilçesinin en büyük kentidir. ABD’nin Kuzeybatı Pasifik kıyısında Willamette Nehri ile Kolumbiya Nehri’nin birleşme noktasında kurulan Portland, bir limana sahiptir. Portland’ın nüfusu yaklaşık 640,000 kadardır. Amerika’nın doğasever bölgelerinden biri olan Portland gül yetiştiriciliğinden ötürü ‘’Gül şehri’’ olarak tanınmaktadır.

Portland’da çok geniş yürüme alanları, bisiklet yolları, büyük park alanları bulunmaktadır. Bu özelliği, şehri dünyanın en fazla çevre bilincine sahip şehirlerinden biri yapmaktadır.

Portland, en iyi toplu taşıma olanaklarını sağlayan şehirlerdendir. Yerel yönetim aynı zamanda yürüme ve bisiklet kullanımını da desteklemektedir. Otobüs, tramvay ve tren gibi ulaşım ağları da mevcuttur.

Portland’a Türkiye’den gitmek isteyen öğrencilerin öncelikle Washington’a uçak yolculuğu yapmaları gerekir. Sonra Washington’dan Portland’a ikinci bir uçuşla ulaşım sağlanabilir. Bu uçağın biletleri 400-500 USD (Dolar) arasında değişmektedir.

Portland ve Türkiye arasında 9 saatlik bir yerel saat farkı vardır. Örneğin; Portland’da saat 10:00 iken Türkiye’de saat 19:00’dur.

İklimi ılımandır. Yazları kurak ve serin, kışları ise yağışlıdır.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Portland’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

PORTLAND DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.