WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Portsmouth Dil Okulları

Londra’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Londra, İngiltere’nin başkenti olması ile birlikte Dünyanın finansal başkenti olarak da anılan Birleşik Krallığı’n en gelişmiş ve büyük şehridir. Ayrıca İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen şehir olduğu da belirtilmelidir. Londra da sizi bekleyen yüzlerce farklı kültürden insan ve bununla birlikte essiz tarihi eser ve müzeler ile birlikte büyük şehir ortamında mükemmel korunmuş parkları ve yeşil alanlarını görmek istenmesinden de dolayı ilk tercihtir.

Yoğun bir şehir olmasına rağmen şehir düzenlemesi mükemmel yapılmış olan Londra’yı gezerken yeşil güzel parkların içinde kendinizi bulurken sonrasın da dünyaca meşhur markaların bulunduğu mağazaların sokaklarında vitrinlere bakarken bulabilirsiniz. Londra’yı ikiye ayırarak şehre farklı bir hava veren Thames nehri kıyısında yapacağınız güzel yürüyüşler ile Londra’yı farklı bir yönden de keşfetmeniz mümkündür.

Kraliçe’nin yılın çoğu zamanını geçirdiği Buckingham sarayı da Londra da bulunmaktadır ve yılın belli dönemlerinde halka acık olması sayesinde tarihi bizzat hissetmeniz ve tecrübe etmenizde mümkündür. Tarihi yapıları ve müzelerinin çok olması dışında müzikalleri ve tiyatroları ile de essiz bir şehir olan Londra da yapılacakların listesi neredeyse bitmez.

Türkiye ile olan saat farkı 2 ya da kış döneminde 3 saat olan şehre İstanbul’dan uçuş suresi yaklaşık 4 saattir. Yıl içeresinde ortalama uçak bileti ise tek yon olacak şekilde 140 Sterlin civarındadır.

İleri düzeyde gelişmiş olan Londra metrosu da ayrıca şehrin en uzak noktasından sizi merkeze maksimum 1 saatte getirebilmektedir ve Londra da kaybolmanız mümkün değildir. 5 havaalanı bulunan Londra ya gelmeniz durumunda havaalanlarında şehre giden hızlı trenler, otobüsler ve dilerseniz taksiler mevcuttur.

İngiltere’nin meşhur havasından bahsetmek gerekirse, yazları serin – kışları ilik bir hava hakimdir. Yıl boyu bulutlu bir hava yoğunluk göstermekle birlikte yağmurları ile meşhur olan İngiltere de yağış oranı yıl boyunca görülmektedir.

Londra da eğitim görmek isteyen bir kişinin yasam masrafı olarak aylık yaklaşık harcayacağı tutar diğer şehirlere nazaran biraz daha yüksektir. Bu masraflara konaklama, ulaşım ve yiyecek olarak değerlendirecek olursak aylık ortalama 900 ile 1200 Sterlin arasında bir tutar oluşmaktadır. Günlük cep harçlığı olarak 20-25 Sterlin düşünülebilir.

First Edumate ailesi olarak sizlere sunacağımız servislerde eğitim yerinin ayarlanması ile birlikte konaklamanızın ayarlanması, havaalanı karşılama, vize danışmanlığı da bulunmaktadır ama en önemlisi Londra da bulunan ekibimiz tarafından oryantasyon ve genel bilgi sunulması da ücretsiz olarak eklenecektir. Ayrıca 7/24 ulaşabileceğiniz çalışanlarımız, ihtiyaçlarınıza da yardımcı olmak adına sizler ile iletişimde kalacaktır.

Öncelikli amacımız sizlerin en uygun ve doğru eğitim kurumuna kaydınızın yapmasıdır. Londra da anlaşmalı olduğumuz birçok kurum bulunmaktadır ve sizlere “En uygun ücret garantisi” sunmaktayız. Sizlere en doğru seçenekleri sunabilmek adına hedeflerinizi ve taleplerinizi bizlere iletişim formumuzu doldurarak iletebilirsiniz.

LONDRA DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.