WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

San Dıego Dil Okulları

SAN DIEGO’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Meksika sınırında kalan San Diego okyanus kenarında eşsiz gün batımı, tema parkları ve doğal güzellikleriyle adeta bir turist merkezidir. Bu eşsiz güzellikleri, dost canlısı insanları ve harika iklimiyle “Amerika’nın en güzel şehri” “America’s finest city” unvanına layık olmuştur.

Dört mevsimin tüm güzelliklerini yaşamaktadır.

Meksika’ya komşu olması nedeniyle çeşitli bir etnik ve kültürel yapıya sahiptir. San Diego Amerika’nın en büyük yedinci şehir olmasına rağmen diğer Amerikan şehirlerinden bağımsız olarak kişilere sakin, huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Türkiye’den San Diego’ya gitmek isteyen öğrenciler için yaklaşık 19 saatlik bir yolculuk onları beklemektedir. San Diego’ya gidiş için uçak biletleri dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Bilet fiyatları genel olarak 600 – 1000 USD (Dolar) arasında değişmektedir.

San Diego’da genellikle ulaşım otobüs tramvay, Coaster ve Amtrak ile sağlanmaktadır. Taksi ulaşım araçlarına başka bir seçenek olabilir. Fakat diğer ülkelere oranla San Diego’da taksi kullanımı çok azdır.

San Diego’da güneşli ve ılıman bir iklime sahiptir. Kışları yine ılıman geçen şehir Amerika’nın iklim konusundaki en istikrarlı şehridir. San Diego’da hiç kar yağmamaktadır. Şehir en çok Aralık ve Mart aylarında yağış almaktadır. Soğuk havaları sevmiyorsanız San Diego’da yaşam tam size göre.

San Diego’da bir aylık tüm ihtiyaçlarınız için ortalama 1400-1700 USD (dolar) arasında bir bütçe ayırmanız tavsiye edilir.

San Diego ile Türkiye arasında 10 saatlik bir yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken San Diego’da saat 22.00’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak San Diego’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

SAN DIEGO DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.