WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Seattle Dil Okulları

Seattle’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Seattle, Amerika Birleşik Devletleri’nin kuzeybatı ucunda bulunan ve idarî bakımdan Washington eyaletinin King Kontluğu’na bağlı bir şehir olup nüfusu yaklaşık 4 milyondur. Microsoft, Amazon ve Starbucks gibi büyük şirketlere ev sahipliği yapan şehir, uluslararası bir ticaret merkezi haline gelmiştir.

Seattle, ekonomik açıdan rahat insanları, düşük suç oranı, tertemiz havası, milli parkları, gölleri, yüksek yaşam standardı ve ulaşım kolaylığı ile dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında yer almaktadır.

Seattle, değerli sanatçı ve grupların yetiştiği, Amerikan müzik kültüründe önemli rol oynayan bir şehirdir. Yıl boyunca sayısız kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan şehir, öğrenciler için harika bir seçenektir.

Seattle’da ulaşım çok gelişmiştir ve rahatlıkla birçok yere ulaşım mümkündür. Seattle’a Türkiye’den gitmek isteyen öğrencilerin öncelikle Washington’a uçak yolculuğu yapmaları gerekir. Daha sonra 5-6 saatlik ikinci bir uçuşla Seattle’a ulaşım sağlanabilir. Bu uçağın biletleri 270-350 USD (Dolar) arasında değişmektedir.

Seattle ve Türkiye arasında 9 saatlik bir yerel saat farkı vardır. Örneğin; Seattle’da saat 10:00 iken Türkiye’de saat 19:00’dur.

Seattle’da ılıman bir iklim gözlemlenir. Çok fazla olmasa da belirgin miktarda yağış alır. Yıllık sıcaklık ortalaması 10,7°C’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Seattle’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

SEATTLE DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.