WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Test

Londra’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Londra, İngiltere’nin başkenti olması ile birlikte dünyanın finansal başkenti olarak da anılan Birleşik Krallık’ın en gelişmiş ve büyük şehridir. Ayrıca İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen şehir olduğu da belirtilmelidir. Londra, sizi bekleyen yüzlerce farklı kültürden insanıyla birlikte eşsiz tarihi eser ve müzeleri ile büyük şehir ortamında mükemmel korunmuş parkları ve yeşil alanları görülmeye değer olmasından dolayı da ilk tercih edilen şehirler arasındadır.

Yoğun bir şehir olmasına rağmen şehir düzenlemesi mükemmel yapılmış olan Londra’yı gezerken kendinizi yeşil parkların içinde bulabilir sonrasında dünyaca meşhur markaların bulunduğu mağazaların sokaklarında vitrinlere bakarken de bulabilirsiniz. Londra’yı ikiye ayırarak şehre farklı bir hava veren Thames nehri kıyısında yapacağınız güzel yürüyüşler ile Londra’yı farklı bir yönden de keşfetmeniz mümkündür.

Kraliçe’nin yılın çoğu zamanını geçirdiği Buckingham Sarayı da Londra’da bulunmaktadır ve yılın belli dönemlerinde halka açık olması sayesinde tarihi bizzat hissetmeniz ve tecrübe etmeniz de mümkündür. Tarihi yapıları ve müzelerinin çok olması dışında müzikalleri ve tiyatroları ile de eşsiz bir şehir olan Londra’da yapılacakların listesi neredeyse bitmek bilmez.

Türkiye ile olan saat farkı 2 ya da kış döneminde 3 saat olan şehre İstanbul’dan uçuş suresi yaklaşık 4 saattir. Yıl içeresinde ortalama uçak bileti ise tek yon olacak şekilde 140 Sterlin civarındadır.

İleri düzeyde gelişmiş olan Londra metrosu da ayrıca şehrin en uzak noktasından sizi merkeze maksimum 1 saatte getirebilmektedir ve Londra da kaybolmanız mümkün değildir. 5 hava alanı bulunan Londra’ya gelmeniz durumunda hava alanlarında şehre giden hızlı trenler, otobüsler ve dilerseniz taksiler mevcuttur.

İngiltere’nin meşhur havasından bahsetmek gerekirse, yazları serin, kışları ılık bir hava hakimdir. Yıl boyu bulutlu bir hava hakim olmakla birlikte yağmurları ile meşhur olan İngiltere’de yağış oranı da yıl boyunca yüksektir.

Londra da eğitim görmek isteyen bir kişinin yasam masrafı olarak aylık yaklaşık harcayacağı tutar diğer şehirlere nazaran biraz daha yüksektir. Bu masraflara konaklama, ulaşım ve yiyecek olarak değerlendirecek olursak aylık ortalama 900 ile 1200 Sterlin arasında bir tutar oluşmaktadır. Günlük cep harçlığı olarak 20-25 Sterlin düşünülebilir.

First Edumate ailesi olarak sizlere sunacağımız servislerde eğitim yerinin ayarlanması ile birlikte konaklamanızın ayarlanması, havaalanı karşılama, vize danışmanlığı da bulunmaktadır ama en önemlisi Londra da bulunan ekibimiz tarafından oryantasyon ve genel bilgi sunulması da ücretsiz olarak eklenecektir. Ayrıca 7/24 ulaşabileceğiniz çalışanlarımız, ihtiyaçlarınıza da yardımcı olmak adına sizler ile iletişimde kalacaktır.

Öncelikli amacımız; sizlerin en uygun ve doğru eğitim kurumuna kaydınızın yapılmasıdır. Londra’da anlaşmalı olduğumuz birçok kurum bulunmakta ve sizlere “en uygun ücret garantisi” sunmaktayız. Tarafınıza en doğru seçenekleri sunabilmek adına bizlere hedeflerinizi ve taleplerinizi iletişim formumuzu doldurarak iletebilirsiniz.

LONDRA DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.