WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Toronto Dil Okulları

TORONTO’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Toronto dünyanın farklı yerlerinden farklı kültürlerinden gelmiş milyonlarca insana ev sahipliği yapmasıyla şüphesiz Kanada’nın en renkli ve multikültürel şehridir. Aynı zamanda Toronto Kuzey Amerika’nın en temiz ve güveli şehirlerinden birisidir.

Kanadalı Huron Yerlileri’nin dilinde Toronto “buluşma yeri” anlamına gelir. Toronto’nun tüm isimlerini düşününce başka bir isimde düşünülemezdi. Toronto ‘ya yolu düşün kimse burada uzun süre yabancı olarak kalamaz Toronto onlara yeni bir ev vadeder. Toronto canlı ve yaşam doludur. Toronto’da herkes için mutlaka bir şeyler vardır.
Toronto, “Economist Intelligence Unit” ve “Mercer Quality of Living Survey” tarafından düşük suç oranı, temiz çevresi, yüksek yaşam standardı ve yabancılara hoşgörülü davranışlardan dolayı sürekli dünyanın yaşanılacak en iyi şehirlerinden biri olarak seçilmektedir.

Türkiye’den Toronto’ya yaklaşık 12 saat süren bir uçak yolculuğu ile ulaşmak mümkündür. İstanbul Toronto arası uçak biletleri dönemsel olarak değişmekle beraber genellikle 1000-1500 CAD (750-1150 USD) arasındadır. Türk Hava Yolları ve Air Canada’nın Toronto’ya aktarmasız uçuşları mevcuttur.

Toronto iklimi Ontario Gölü sayesinde Kanada’nın en yumuşak iklimlerindedir. Toronto’da Kanada’nın diğer birçok şehrine göre daha az kar yağar ve kışlar diğer şehirlere nazaran daha ılıman geçer. İlginç bir durumdur ki, kış mevsiminde Toronto’da güneşli günler en soğuk günlerdir. Tipik bir kar yağışı genel olarak 10 cm’yi aşmaz.
Yaz mevsimi yüksek dereceleri tipik olarak 25-30 derece arasındadır fakat yine de daha yüksek derecelere çıkması da beklenebilir.

Toronto’da aylık ortalama konaklama masrafları 900 –1200 CAD (680-900 USD) arasında değişmektedir. Bu ücrete aile yanı konaklama seçilmesi durumunda yemek masrafları da dahildir. Şehir içi otobüs biletleri 1-2 CAD arasında değişmektedir. Günlük cep harçlığı olarak 10- 20 CAD (7.5-15 USD) düşünülebilir.

Toronto ile Türkiye arasında 7 saatlik zaman farkı bulunmaktadır.
Örneğin; Türkiye’de saat 12:00 iken Toronto’da saat 05:00’dır.

First Edumate Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Toronto şehrinde eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için okul ve program seçiminden sonra okula kayıt işlemlerinin yapılması, konaklama ayarlanmasından, vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması, vize aldıktan sonra uçak biletinin ayarlanması, gidilecek ülkede hava alanı karşılaması organize edilmesi gibi tüm işlemleri organize etmekteyiz. Ayrıca tüm eğitim süreciniz boyunca First Edumate’in ücretsiz ve uzman danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız.

First Edumate Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak Toronto’da birçok sayıda dil okulu ile çalışmaktayız. Öğrencilerimize Toronto’daki en iyi dil okullarından beklentilerine ve bütçelerine en uygun seçeneği sunmaktayız!

TORONTO DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.