WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Torquay Dil Okulları

Torquay’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Torquay, İngiltere’nin Devon Kontluğu’nda bulunan bir şehirdir. Geçmişte tek gelir kaynakları balıkçılık ve tarım olan şehrin günümüzdeki gelir kaynağı çoğunlukla, sahil kenti olması dolayısıyla turizmdir. Torquay, çok ünlü bir şehir olmasa da ziyaretçileri yıl boyunca kendisine çeken, pek çok öğrencinin tercih ettiği şehirlerden olmayı başarmıştır.

Torquay’da iki tren hattı ve bir otobüs hattı vardır. İngiliz Otoyollar’ına da bağlı olan Torquay’dan şehirlerarası yolculuk yapmak da çok kolaydır.

Türkiye’den Torquay’a gitmek isteyen öğrencilerin öncelikle Londra’ya uçuş yapmaları gerekir. Sonra Londra’dan trenle Torquay’a ulaşım sağlanabilir. Bu vasıtaların biletleri 50-200£ arasında değişir.

Torquay ve Türkiye arasında 2 saatlik bir yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin; Torquay’da saat 14:00 iken Türkiye’de saat 16:00’dır.

Torquay’da sıcak ve ılıman bir iklim hakimdir. Aynı zamanda yoğun yağışlar görülmektedir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Torquay’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

TORQUAY DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.