WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

EC Dil Okulları

TEKLİF ALIN

  EC LONDRA DİL OKULU

  Londra merkezli olan EC Londra tüm metro duraklarının merkezi gibi olan Kings Cross istasyonuna yürüme mesafesindedir. Ulaşım olarak öğrencilerin hiçbir zorluk yaşamıyor olması büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca okulun modern yapısı ve öğrencilerine sunmuş olduğu yüksek kalitede ki tesis ve imkânları da EC Londra’nın çok tercih edilmesinin nedenlerindendir.

  Peki neden EC Londra ?
  • Ulaşım bakımından muhteşem kolaylıkta ki Kings Cross – Euston durağına yürüme mesafesindedir.
  • Sadece Dil eğitimi değil bunun yanında ücretsiz CV geliştirme ve is görüşmeleri için mülakat denemeleri de sunulmaktadır.
  • Tamamen ücretsiz olan aktiviteleri ve öğrencilerin keyifli şekilde zaman geçirebilecekleri Eat&Meet seansları da ayrıca öğrencilerin sosyalleşmelerine imkân sağlamaktadır.
  • Londra’nın kalbinde olmanın avantajı ile tüm müze ve tarihi yerlere kolay ulaşım imkânı sayesinde hiç bos geçirmeyeceğiniz bir aktivite turuna sizi hazırlar.
  • Cambridge, Oxford ve Windsor Kalesi gibi şehir dışı turları düzenlenmektedir.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  186

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Yoğun 28 Programı
  • Standart Program
  • İş İngilizcesi (seçmeli ders)
  • Sınav hazırlığı: IELTS (8 veya 20 ders sınav hazırlığı)
  • Language Semester Abroad
  • Bire bir dersler
  SOSYAL AKTİVİTELER

  “Hoş geldin!” organizasyonuyla okulun ilk gününe sıcak bir başlangıç yapmaya hazır olun. Bu organizasyonda eğitiminiz boyunca beraber olacağınız arkadaşlarınızı tanıma fırsatı bulacaksınız. Yine bu etkinlikle eğitim süreniz boyunca katılabileceğiniz aktiviteler ve topluluklar hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. EC Londra Dil Okulu’nda katıldığınız tüm aktivite ve topluluklarda yeni insanlar ve kültürler tanırken aynı zamanda İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

  ⦁ Şehir yürüyüş turları
  ⦁ Müze ve sanat galerisi ziyaretleri
  ⦁ Grup yemekleri ve pub geceleri
  ⦁ Futbol ve voleybol gibi sporlar
  ⦁ Sanat ve müzik sınıfları
  ⦁ Oyun geceleri
  ⦁ Tai chi ve yoga
  ⦁ Film geceleri
  ⦁ Şehir dışı gezileri
  ⦁ Karaoke ve açık mikrofon geceleri
  ⦁ Kolej ve üniversite ziyaretleri

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

  Aile Yanı

  Özel seçilmiş ve bu is için profesyonel olarak sertifikaya sahip olan ailelerin evlerinde samimi ve sıcak bir ev ortamı size sunulmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile size en güzel pratik yapma ortamı ayrıca sunulmaktadır. Aile ile sürekli olarak iletişimde kalabileceğiniz ve bu süreçte İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bir ortam yakalamak için aile yani konaklama güzel bir seçenektir.

  Öğrenci Yurt konaklaması

  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci yurtlarında kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Güvenlikli ve konforlu odalar için en ideal seçenek olan yurtlarda özellikle Dünya insani olmak çok kolay. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.