WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Embassy English Boston Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  EMBASSY ENGLISH BOSTON DİL OKULU

  Merrimack Üniversitesinin içinde bulunan Embassy English dil okulunda öğrencilerine gerçek bir kampüs hayatını vaat ediyor. Embassy English Dil Okulunda kampüs içi program ve etkinliklerden yararlanırken İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca dil eğitiminiz sonunda Pathway Programıyla Merrimack’te birçok anabilim dalında eğitim hayatınıza Boston’da devam ettirebilirsiniz. Embassy Merrimack’teki İngilizce dil eğitimine katılım için, en az orta altı seviyede bir İngilizce dil bilgisi seviyeniz olması gerekmektedir.

  Embassy Merrimack’i Seçmek için Nedenler:
  • Gelişen bir kampüste İngilizce öğrenin
  • Merrimack Üniversitesinin tüm kampüs olanaklarından faydalanın
  • Modern ve klasik hayatların bir arada bulabileceğiniz Bostan yakınındaki güvenli bölgede eğitim hayatınızı sürdürebilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Language Semester Abroad
  • Akademik Amaçlar için İngilizce
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Embassy English Boston Dil Okullarında canınız hiç sıkılmayacak. Her ay düzenlenen turlar, seyahatler ve sosyal etkinler ile şehri daha yakından tanırken arkadaşlarınızla beraber yeni kültürler tanıyıp, İngilizce dil yeteneğinizi daha da geliştirebilirsiniz.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  Aile Yanı

  Kalacağınız ülkenin kültürlerini ve adetlerini öğrenmenin en hızlı ve eğlenceli yöntemlerinin biri şüphesiz ki o ülkenin yerel insanlarla beraber yaşamaktır. Hem bu saydığımız nedenler hem de diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlı olması sebebiyle aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanı konaklama seçeneğiyle aile evi keyfine erişirken aynı zamanda her gün dil pratiği yapma şansı bulabilirsiniz.

  Öğrenci Rezidansları

  Öğrenci rezidansların farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve cafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU
  GALERİ

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.