WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Embassy English

TEKLİF ALIN

  EMBASSY ENGLISH

  Alışılagelmiş dil okulu tarzından farklı olarak Londra’daki Embassy English Dil Okulu’nda, Study Group tarafından düzenlenen yüksek eğitim programlarının öğrencilerinin de bulunduğu ortak kampüste dil eğitimi alabilir ve bununla birlikte farklı vizyonlara ve planlara yelken açabilirsiniz. Okul dünyanın 0 meridyeninin bulunduğu Greenwich bölgesinde bulunan kampüs ile Thames nehrine 10 dakika yürüme mesafesindedir ve hem tarihi hem de güzel parklar ile ders aralarında öğrencilerin kolaylıkla sosyalleşmeleri için de iyi bir ortama sahiptir.

  Embassy Londra’yı Seçmeniz için Nedenler:

  ⦁ Tek kişilik banyolu bir odanın yurt konaklaması yerin okulun içinde sizin olmasını istiyorsanız Embassy London size göre olan ilk seçeneklerdendir.
  ⦁ Zamanın başladığı ve turistik bir bölge olan ama bir taraftan da Londra merkezden ve yoğunluktan ise bir nebze daha uzakta eğitim alabileceğiniz Greenwich bölgesi Embassy London in merkezidir.
  ⦁ Okulun kendi bünyesinde bulunan kafeterya imkânı ile tüm yiyecek ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR

  ⦁ Yoğun 28 Programı
  ⦁ Standart Program
  ⦁ İş İngilizcesi (seçmeli ders)
  ⦁ Sınav hazırlığı: IELTS (8 veya 20 ders sınav hazırlığı)
  ⦁ Language Semester Abroad
  ⦁ Bire bir dersler

  SOSYAL AKTİVİTELER

  Birçok dil okulunda aktiviteler düzenlenir fakat Embassy English her ay belirledikleri bir günde tüm kampüs olarak öğrencilerin bir araya gelebileceği ve sosyalleşebileceği bu sayede daha çabuk adapte olarak zorlandıkları ilk süreci atlatmalarını sağlamaktadır. Dersler haricinde de bu aktiviteler ile öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmek mümkün olmaktadır.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

  Aile Yanı

  Özel seçilmiş ve bu is için profesyonel olarak sertifikaya sahip olan ailelerin evlerinde samimi ve sıcak bir ev ortamı size sunulmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile size en güzel pratik yapma ortamı ayrıca sunulmaktadır. Aile ile sürekli olarak iletişimde kalabileceğiniz ve bu süreçte İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bir ortam yakalamak için aile yani konaklama güzel bir seçenektir.

  Öğrenci Yurt konaklaması

  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci yurtlarında kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Güvenlikli ve konforlu odalar için en ideal seçenek olan yurtlarda özellikle Dünya insani olmak çok kolay. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.



  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.