WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

International Dublin Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  INTERNATIONAL DUBLIN DİL OKULU

  İrlanda’nın kültür, edebiyat ve müzikle dolu başkentinde, yemyeşil manzaralar arasında İngilizce öğrenmek istemez misiniz? Canlı ve eğlenceli bir şehirde alanında uzman öğretim kadrosuyla eğitim almak istiyorsanız Kaplan Dublin Dil Okulları iyi bir seçenektir.

  Dublin’de eğitim almak ve yaşamak diğer Avrupa ülkelerine göre daha uygundur. Aynı zamanda diğer Avrupa ve Amerika ülkelerine göre daha cazip olma nedenlerinden biri de uzun dönem eğitim almak isteyen öğrenciler için çalışma izni veriyor olmasıdır.

  Dublin, Liffey Nehri yakınında, 18. yüzyıldan kalma görkemli bir binada yer alır. Dublin Dil Okullarında teknolojik altyapısı, geniş etkinlik takvimi ve ulaşım rahatlığıyla eğitim sürecinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

  Genel İngilizce’den Akademik İngilizce’ye kadar sunulan geniş çapta İngilizce eğitim programlarından birine katılarak, profesyonel bir şekilde dil eğitimi almanın farkını yaşayabilir ve  size sunacağı diğer tüm imkânlardan yaralanabilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Tatilde İngilizce
  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik Yıl
  • Akademik Sömestr
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık
  • Öğretmen Eğitimi
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Dublin Dil Okulu’nun, düzenlediği organizasyonlar ve etkinliklerle şehri keşfetmenize ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olacak sosyal aktivite programları bulunmaktadır. Yerel turistik yerlere düzenli olarak geziler yapılmaktadır.

  • Dublin’in canlı Temple Bar bölgesinin karnaval atmosferini deneyimleyebilirsiniz.
  • Trinity College’yi ve İrlanda’nın ulusal hazinelerinden Book of Kells’i ziyaret edebilirsiniz.
  • Dublin’in en eski binası Christchurch katedralini gezebilirsiniz.
  • Nefes kesici güzellikteki Moher Kayalıkları’na günü birlik gezi düzenleyebilirsiniz.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidanslarında diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.