WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Kurumsal

FIRST EDUMATE
HAKKIMIZDA

First Edumate Yurtdışı eğitim danışmanlığı ‘’ilk eğitim dostunuz’’ mantığı ile yola çıkan, yaklaşık 12 yıllık yurtdışı eğitim tecrübesine sahip kurucusu ile 2018 yılında Londra’da kurulmuş bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Profesyonel danışmanlık anlayışı ile her bir öğrencimiz ile yakından ilgilenerek, ihtiyaç analizlerini yaparak öğrencilerimizi doğru programlar ile eşleştirmek temel çalışma prensibimizdir.

Başta İngiltere olmak üzere, İrlanda, Malta, Kanada, Amerika, Avustralya, Güney Afrika, Polonya Macaristan, Çekya, Letonya ve daha birçok Avrupa ülkesinde bulunan eğitim kurumları ile çalışmaktayız.

Özellikle İngiltere’de özel olarak anlaşmalı olduğumuz birçok üniversite First Edumate ayrıcalığı ile Türk öğrencilere özel burs ayrıcalıkları da sağlamaktadır.

BAŞLICA SUNMUŞ OLDUĞUMUZ PROGRAMLAR

⦁ Üniversite
⦁ Dil okulu
⦁ Lise Değişim Programları
⦁ Yaz okulları
⦁ Sertifika Programları
⦁ Mesleki Eğitim Programları
⦁ Sınav Hazırlık Programları
⦁ Vize Danışmanlığı
⦁ Akademik Öğrenci Koçluğu

Şubelerimizin Bulunduğu Ülkeler

⦁ İngiltere – Londra
⦁ Türkiye – İstanbul
⦁ Hindistan – Kerela
⦁ Kazakistan – Taldykorgan
⦁ Cezayir -Alger
⦁ Arnavutluk – Tiran
⦁ Kırgızistan – Bişkek

First Edumate Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yalnızca Türkiye’den eğitim almak isteyen öğrencilere değil, dünyanın farklı coğrafya ve ülkelerinde bulunan şubelerimiz aracılığı ile farklı milliyetten birçok öğrenciye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Oluşturduğumuz çok uluslu yapı, dünyanın farklı noktalarında bulunan birçok öğrenciye ulaşma ve farklı yüzlerce programı öğrencilerimize sunma imkanı sağlamaktadır.

MİSYON & VİZYON

Eğitim sektöründeki en değerli misyonun ‘’Danışmanlık’’ olduğu olgusu ile yola çıkarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyip analiz ederek, kendilerini en doğru program ile eşleştirmek en temel hedefimizdir.

Tüm ekibimiz doğru danışmanlık hedefi ve şeffaf çalışma prensibi ile öğrencilerimize hizmet vermektedir. İnsanların gelecekleri ve belirledikleri kariyer hedeflerine ulaşmadaki yolda ne kadar önemli bir rol oynadığımızın farkında olarak her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek hizmet vermeye ve tüm öğrencilerimizin geleceğine ışık tutmaya devam ediyoruz.

Yurtdışı eğitim çağımızın vazgeçilmez gereksinimlerinin başında gelmektedir. Hemen hemen her bireyin kariyer hedefi ve hayali yurtdışı eğitim programlarından kendine uygun olan seçeneği belirleyerek eğitime başlamaktır. Bu süreçte dünyadaki eğitim programlarını yakından takip ederek, yeni projeler geliştirerek öğrencilerimize olabilecek en faydalı seçenekleri sunmak birincil amacımızdır. Dünyada bulunan birçok coğrafyada, onlarca milliyetten öğrenciye kendileri için olabilecek en doğru tercihleri yapabilmelerini sağlayan her platformda kurumumuz aktif olarak rol almaktadır. Teknolojinin tüm avantajlarını bu süreçte öğrencilerimiz ile buluşturarak çağımızın getirdiği tüm yenilikleri efektif olarak öğrencilerimizin kullanabileceği noktaya taşımaktayız.

Bilgi İstek Formu

Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.