WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Wekerle Business School

  WEKERLE BUSINESS SCHOOL

  Wekerle Business School, 2008 yılında Budapeşte’de kurulmuştur. Genç bir üniversite olmasına rağmen tecrübesi uzun yıllara dayanan alanında profesyonel akademik bir kadroya sahiptir.

  Wekerle Business School, Bologna sistemi içinde üstün eğitim sağlama misyonunu benimseyen prestijli bir kurumdur. Amacı; üst düzey akademik bilgileri kurumsal ortaklıklara dayanan pratik eğitimle birleştirerek öğrencilerin akademik ve kişisel gelişimlerini artıran eğitim koşulları oluşturmaktır.

  Bir WBS eğitimi, çeşitli kültürleri başarılı bir şekilde entegre etmeyi ve öğrencilerinin dünyanın herhangi bir yerinde zorlukların üstesinden gelebilecekleri potansiyellerini keşfedebilmelerini hedeflemektedir.

  Kabul Kriterleri

  • Yeterli düzeyde İngilizce dil seviyesi ( IELTS / TOEFL vb. )
  • Belirli bir seviyenin üzerinde not ortalaması ( Lise Diploması veya Üniversite Transkripti )

  SUNULAN PROGRAMLAR

  Hazırlık Programları

  • Foundation Year (Hazırlık Programı)
  • Yaz – Hazırlık Programı

  Lisans Programları

  • Commerce & Marketing BA
  • Business Administration and Management BA

  Yüksek Lisans Programları

  • Executive MBA
  • Marketing Manager
  • Environmental and Regional Development Manager

  BAŞVURU TARİHLERİ

  Macaristan’daki her üniversite resmi başvuru tarihlerini kendileri belirlemektedir. Genel olarak Ekim ayında eğitime başlamak isteyen öğrenciler, Şubat ayından itibaren başvurularını yapabilirler.

  Macaristan’da bazı üniversiteler, öğrencilere Şubat ayında eğitime başlama şansı da tanımaktadır. Şubat ayında eğitime başlamak isteyen öğrenciler ise; Eylül ayı itibarı ile başvurularını yapabilmektedirler. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  WBS’de öğrencilerin seçeceği lisans ve yüksek lisans eğitim programına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, € 2.000 ile € 3.000 arasındadır. Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Hazırlık ProgramlarıSömestırDönemlik
  Foundation Year (Hazırlık Programı)21900 USD
  Yaz – Hazırlık Programı (15 Temmuz – 15 Eylül)Toplam750 USD
  Lisans BölümleriSömestırDönemlik
  Commerce & Marketing BA62950 USD

  Tanıtım Videosu

  Konum

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.