WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

London School Of Commerce Malta

  London School Of Commerce Malta

  London School of Commerce Malta, dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrenciler ile Business ve Management alanlarında hem lisans hem de yüksek lisans programları sunmaktadır. Hazırlık sınıfları ve Akademik İngilizce programları için Malta’nın en başarılı okullarından biridir.

  Yabancı dili üniversite ortamında öğrenmenin avantajı net bir şekilde öğrencilerin farklı sınavlarda gösterdiği başarıdan da anlaşılmaktadır. Lokasyon olarak okul Malta’nın en eski tarihe sahip ve güzel şehirlerinden biri olan Valetta’da yer almaktadır. Okul başarı sıralaması olarak ve sunduğu ekonomik eğitim seçenekleri ile öğrencilerin seçtiği gözde kurumlardan biridir. LSC Malta kampüsünde eğitim alan öğrenciler diplomalarını bir İngiliz üniversitesi olan Bedfordshire Üniversitesi’nden almaktadır.

  Sunulan Programlar:

  Bachelors Degree; Program süresi 3 yıldır. İngiltere’de bulunan Anglia Ruskin University diploması verilmektedir. Program Malta ve İngiltere olmak üzere iki farklı lokasyon’da sağlanabilmektedir.

  MBA; Program süresi 1 yıldır. İngiltere’de bulunan Anglia Ruskin University diploması verilmektedir. Program Malta ve İngiltere olmak üzere iki farklı lokasyon’da sağlanabilmektedir.

  MBA Part-time; Program yarı zamanlı olarak 18 ay gibi bir sürede tamamlanmaktadır. İngiltere’de bulunan Anglia Ruskin University diploması verilmektedir. Program Malta ve İngiltere olmak üzere iki farklı lokasyon’da sağlanabilmektedir.

  Academic English; Öğrenciler Malta kampüsünde süre olarak 4-8-12 ay seçenekleri ile eğitim alabilirler.

  General English; Malta’da 4-36 hafta arasında haftalık 20 saat ders saati olacak şekilde Ingilizce eğitim alabilirler.

  Başvuru Tarihleri

  LSC Malta’nın program başvuru tarihleri ekim ayı gibi başlamaktadır. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Tanıtım Videosu

  Konum

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.