WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Poznan School of Form

Poznan School of Form

  POZNAN SCHOOL OF FORM

  School of Form; SWPS Üniversitesi’nin Poznan kampüsünde bulunan Endüstri ürünleri tasarımı ve görsel tasarımda çok kaliteli, sevilen dizayn ve tasarım okuludur. Poznan ülkenin önemli ticaret merkezidir. Her yıl binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapar.

  School of Form, eğitimin ilk yılından itibaren öğrencilerine önemli projelerde bulunma şansı tanımakta ve ikinci yıllarında anlaşmalı şirketlerde staj yapma ve eğitim alma gibi ayrıcalıklar sağlamaktadır.

  Giriş ve Kabul Kriterleri

  • Portfolyo: School Of Form başvuru aşamasında öğrenciden bir portfolyo hazırlamasını ister. Kendi yarattığınız bir koleksiyon, sınav sırasında kabul edilme olasılığını arttıran bir avantajdır.
  • Giriş Sınavı: Belirlenen bir tarihte okul kabul komitesi öğrenciyi skype üzerinden bir sınava alır. Bu mülakatta öğrencinin kreatif yetenekleri değerlendirilirken bir yandan da öğrencinin geleceğini bir tasarımcı olarak nasıl gördüğü, tasarımcının toplumdaki rolünü nasıl anladığı, vizyonunu ve hedeflerini anlatması gerekir.
  • Yeterli Düzeyde İngilizce Dil Seviyesi ( IELTS / TOEFL )
  • Belirli bir seviyenin üzerinde not ortalaması ( Lise Diploması veya Üniversite Transkripti )

  SUNULAN PROGRAMLAR

  • İngilizce Hazırlık
  • Endüstriyel Ürün Tasarımı

  BAŞVURU TARİHLERİ

  Polonya üniversitelerinde eğitim genellikle Ekim ayı gibi başlamaktadır. Resmi başvurular ise ilgili üniversitenin kayıt kabul dönemini açmasıyla başlar. Bazı üniversiteler kayıt dönemini Mayıs ayı itibarı ile açarken bu dönem Eylül ayı sonuna kadar sürmektedir.. Kayıtların kapanması bölümlere ayrılmış olan kontenjanların dolmasıyla sona erer.

  Geç kayıt olacak öğrenciler ise Ocak – Şubat ayı başlangıçlı programlar için başvurularını Aralık ayı sonuna kadar yapabilmektedir. Resmi başvurularda aranacak nitelik eğitim alacağınız dildeki yeterliğinizdir. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  İngilizce Hazırlık: 2 Sömestr € 3.000

  Endüstriyel Ürün Tasarımı: 3,5 yıl € 5.800

  Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Tanıtım Videosu

  Galeri

  Konum

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.