WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Warsaw School of Economics

Warsaw School of Economics

  SGH WARSAW SCHOOL OF ECONOMICS

  Varşova Ekonomi Üniversitesi 1906 yılında kurulmuş, uluslararası işletme ve ekonomi bölümlerinde Polonya’nın en iyi devlet üniversitelerinden biridir. Bologna kriterleri çerçevesinde eğitim vermekte ve ekonomi ve sosyal bilimler alanlarında size lisans, yüksek lisans ve doktora derecesinde geniş bir program yelpazesi sunmaktadır. İngilizce ve Leh dillerinde doksanın üzerinde farklı eğitim ve bölüm seçeneği mevcuttur.

  Üniversitenin en büyük avantajı; dünya çapında ekonomi eğitimi veren 27 üniversite ve 60’dan fazla çok uluslu şirketin oluşturduğu CEMS (the Global Alliance in Management Education) üyesi olması ve CEMS Master of International Management Programı’nı uygulamasıdır.

  Varşova Ekonomi Üniversitesi, tarihi Varşova kentinin hemen merkezinde, kampüs içinde bulunan 5 modern binasıyla eğitim vermektedir. Okul tam donanımlı spor tesisleri, öğrenci yurtları ve ekonomi alanında ülkenin en geniş kaynaklarını barındıran bir kütüphaneye sahiptir. Avrupa’da 36.sırada yer almaktadır. Bu Polonya üniversiteleri arasında en iyi derecedir.

  Kabul Kriterleri

  • Yeterli düzeyde İngilizce dil seviyesi ( IELTS / TOEFL )
  • Belirli bir seviyenin üzerinde not ortalaması ( Lise diploması veya üniversite transkripti )
  • Ders dışı aktiviteler ve CV ( Sosyal faaliyetler , spor faaliyetleri, gönüllülük hizmetleri ve öğrencinin katıldığı yarışmalar vb)

  SUNULAN PROGRAMLAR

  Lisans Programları

  • Uluslararası Ekonomi
  • Ekonomi ve Bilgi Sistemleri
  • Yönetim
  • Küresel İşletme, Finans ve Yönetim

  Yüksek Lisans Programları

  • İleri Data Analizi
  • Küresel İşletme, Finans ve Yönetim
  • Uluslararası İşletme
  • Finans ve Muhasebe

  BAŞVURU TARİHLERİ

  Polonya üniversitelerinde eğitim genellikle Ekim ayı gibi başlamaktadır. Resmi başvurular ise ilgili üniversitenin kayıt kabul dönemini açmasıyla başlar. Bazı üniversiteler kayıt dönemini Mayıs ayı itibarı ile açarken bu dönem Eylül ayı sonuna kadar sürmektedir.. Kayıtların kapanması bölümlere ayrılmış olan kontenjanların dolmasıyla sona erer.

  Geç kayıt olacak öğrenciler ise Ocak – Şubat ayı başlangıçlı programlar için başvurularını Aralık ayı sonuna kadar yapabilmektedir. Resmi başvurularda aranacak nitelik eğitim alacağınız dildeki yeterliğinizdir. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  Varşova Ekonomi Üniversitesi’nde öğrencilerin seçeceği lisans ve yüksek lisans eğitim programına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, € 3.800 ile € 5.100 arasındadır. Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Tanıtım Videosu

  Konum

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.