WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Royal Halloway University of London

TEKLİF ALIN

  Royal Halloway University of London

  Royal Holloway College, Victorya’lı bir girişimci olan Thomas Holloway tarafından gelecek vaat eden genç bayanlar için yüksek eğitim sağlayan bir okul olarak kuruldu. Yaklaşık 100 yıl sonra Royal Holloway, 1849’da Elisabeth Jesser Reid tarafından kurulan bir başka öncü kuruluş olan Bedford College ile birleşti. Bu iki okul, yüzyılın sonlarına doğru bayanlara ilk diplomalarını verdikten ve 1965’ten itibaren erkek öğrencileri de kabul etmeye başladıktan sonra University of London’ın bir parçası haline geldi.

  Kampüs öğrenci hayatının odak noktasıdır ve öğrenci mekânları ve restoranlar, kolej dükkânları, banka, sağlık merkezi, kilise, kariyer merkezi ve süper yeni spor kompleksi ve oyun sahaları öğrencilere sosyal çevrede aktif bir rol vermeyi amaçlayan Students’s Union ve 100’ün üzerinde kulüp ve topluluğa ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler akademik departmanlara ve tüm temel imkânlara yakın mesafede olan konforlu yerleşim sağlayan konutlar bulabilirler. Akademik kaynaklar arasında yarım milyon kitap ve 4,500 gazeteye üyelikler, bilgisayar merkezi, Dil Merkezi ve Elektron Mikroskop Ünitesi bulunmaktadır.

  Royal Holloway Englefield Green köyü ve Egham kasabası arasında A30 güzergâhı üzerinde bulunan konumu Londra şehir merkezine 19 mil mesafede ve Windsor Great Park’a bitişik bulunmaktadır. Kampüs M25 ve M3, M4 ve M40’dan birkaç dakika uzaklıktadır. Heathrow Havaalanı yalnızca 7 mil ötededir ve Egham ile Waterloo arasındaki trenler (ve Eurostar ile St Pancras) yalnızca 35 dakika sürer. Kolej otobüsleri okul döneminde Egham istasyonundan da kalkmaktadır. Runnymede alanı özellikle Manga Carta’nın imzalandığı yer olarak meşhurdur.

  Üniversite Sanat, Beşeri Bilimler, Bilim dalları ve Sosyal Bilimler alanlarında mükemmel eğitim sunmaktadır. Royal Holloway zamanınızın çoğunu burada geçirebileceğiniz destek servisleriyle dolu samimi ve ilgili bir çevre içindedir. Kampüs hayatı, 100’ün üzerinde topluluk ve spor kulübü işleten Students’ Union etrafında döner. Ve üniversite Londra’nın sporla en çok ilgilenen koleji olarak bilinir.

  Royal Holloway öğrencilere çoğu kampüs içinde eğitim ve sosyal olanaklara birkaç dakika yürüme mesafesinde olmak üzere çeşitli kalacak yer imkânları sağlamaktadır. Bu, Royal Holloway öğrencilerinin Londra’nın işlek mekânlarına trenle yarım saatte ulaşabilecekleri için Londra kesimindeki diğer çok sayıda üniversitenin yanında avantajlı olması anlamına gelir. Ayrıca yerleşim yerleri Londra’nın merkeziyle kıyaslandığında daha makul fiyatlardadır.
  Konutlar boyut, görünüş, yaş ve atmosfer bakımından çeşitli alternatiflere sahiptir. Öde-ve-git ya da kendiniz yemek yapabileceğiniz alanlar vardır. Karışık ya da tek cinsiyetli odaları tercih edebilirsiniz. Yemekli bir konutta kalmayı tercih ederseniz 3 yemek salonunda satın aldığınız yemeklerin çoğunun normal fiyatının yaklaşık yarısı kadar indirim yaptırabilirsiniz (yemeklerin belirlenen yerleşim fiyatlarına dâhil olmadığını unutmayınız). Bu, yemeklerinizi ne zaman ve nerede yemek istediğiniz ve haftada yemek için ne kadar harcamak istediğiniz konusunda esneklik sağlamaktadır.

  Gerekli olan İngilizce seviyesi

  Undergraduate
  IELTS:6.5
  IELTS:6.0 (Matematik)

  Postgraduate
  IELTS:6.5
  IELTS: 7.0 (English)

  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exam Preparation

  Aile Yanı

  Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

  Öğrenci Rezidansları

  Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.