WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

University of East London

TEKLİF ALIN

  University of East London

  East London Üniversitesi heyecan verici, benzerlerinden farklı bir öğrenme kurumudur. Üniversite, öğrencilerine yeni fikirler, yeni bilgi ve yeni öğrenme için ihtiyaç duydukları hevesi aşılamayı ve gelecek kariyerlerinde gerçekleştirebilecekleri fırsatlar vermeyi amaçlamaktadır. Hem ulusal hem de evrensel platformda, başarılı ve geniş kapsamlı bir bölge üniversitesi olarak, çeşitliliğiyle övünebilecek, öğrencileri odak alan ve iş olanaklarını artıran yeni öğrenme modelleriyle tanınmış, özellikle araştırma alanları ve burslarıyla sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmelere katkısıyla ün yapmış bir üniversite olmayı hedeflemektedir.

  East London’un çeşitliliği ve kozmopolit yapısı UEL’nin canlı, çok kültürlü bir nüfusa sahip olmasından kaynaklanmaktadır. 120 ülkeden farklı geçmişlere sahip insanları bir araya getirmektedir. Üniversite, öğrenciler ve personel arasındaki karşılıklı saygı ve desteğe bağlı olarak UEL’in toplumsal değer anlayışından dolayı gurur duymaktadır.

  Öğrencilerin gelecek kariyerlerine hazırlanmalarında yardımcı olmak amacıyla, UEL sürekli olarak yeni eğitim ve öğretim yollarına yatırım yapmaktadır. Diploma programlarının modüler yapısı öğrencilere eğitim almak istedikleri herhangi bir alanı seçme esnekliği tanımaktadır. Ayrıca Öğrenme Kaynakları Merkezi ve Beceri Bölgesi, gelişme seviyesindeki öğrenme destek araçları ve kariyer danışmanlığı sağlamaktadır.
  2006 yılında akademik Okullarını Docklands ve Stratford olmak üzere iki kampüste bir araya getiren birçok önemli yeni gelişmeler yaşanmıştır.

  Dockland kampüsleri, Royal Albert Dock’ta ilham verici su kıyısı konumuyla, kültürel ve yaratıcı endüstrilerin mükemmel bir merkezi ve girişimcilik ve işle bağlantıların odak noktasıdır. 1999’da ikonik mimarisi için eleştirel beğeniye açılan Docklands öğrencilere daima modern ve ilham verici bir eğitim ortamı sunmaktadır

  Gerekli olan İngilizce seviyesi

  Undergraduate
  IELTS:6.0

  Postgraduate
  IELTS: 6.5

  Programlar için istenilen İngilizce seviyesi seçilen bölüme göre değişiklik göstermektedir.

  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exam Preparation

  Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Londra ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Covent Garden dil okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. Camden Town’un gözde pazarlarını keşfedin. West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkarın. Buckingham Sarayı’nı, Big Ben’i ve Parlamento Binası’nı gezin.

  Aile Yanı

  Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

  Öğrenci Rezidansları

  Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.