WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Warsaw School of Applied Linguistics

Warsaw School of Applied Linguistics
TEKLİF ALIN

  WARSAW SCHOOL OF APPLIED LINGUISTICS

  Polonya’nın dil bilimi ve tercümanlık gibi bölümler üzerine uzmanlaşmış en iyi üniversitelerinden Varşova Uygulamalı Dilbilim Okulu, hem Avrupa Birliği içinde hem de uluslararası ortamda gençlere yabancı dil eğitim kursları verecek profesyonellerin eğitilmesi ihtiyacına yanıt olarak 1999 yılında kuruldu. Halen, Varşova’da dilbilimi üzerine lisans ve yüksek lisans eğitim programları sunan tek yükseköğretim kurumudur. Uygulamalı dilbilim alanında seçkin çevirmenler, yabancı dil öğretmenleri ve alanında uzman olmak isteyenlere kapsamlı teorik ve pratik eğitim sağlamaktadır.

  Çeviri ve yabancı dil öğretimine odaklanan okul, çalışma ve akademik araştırma programlarını; mesleki kariyerlerinde yabancı dil bilgilerini (İngilizce, Rusça ve Almanca) kullanabilen çalışanların hazırlanması etrafında odaklamıştır. Okulda sunulan dersler, işgücü piyasasının değişen ihtiyaçlarına ve uygulamalı dilbilimdeki en son araştırma ve başarılara cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

  Varşova Uygulamalı Dilbilim Okulu’nun personeli, öğrencileri ile deneyimlerini paylaşan, iddialı ve seçkin uzmanlardan oluşmaktadır. Ayrıca okul, Polonya ve yurt dışındaki saygın akademik kurumlarından dilbilim, edebiyat, öğretim metodolojisi ve çeviri alanındaki en iyi uzmanlarla işbirliği yapmaktadır.

  Kabul Kriterleri

  • Yeterli düzeyde İngilizce dil seviyesi ( IELTS / TOEFL )
  • Belirli bir seviyenin üzerinde not ortalaması ( Lise diploması veya üniversite transkripti )
  • Ders dışı aktiviteler ve CV ( Sosyal faaliyetler, spor faaliyetleri, gönüllülük hizmetleri ve öğrencinin katıldığı yarışmalar vb.)
  SUNULAN PROGRAMLAR

  Hazırlık Programları

  • İngilizce Hazırlık (Ekim – Haziran)
  • İngilizce Foundation

  Lisans Programları

  • Teaching
  • Translation
  • Teaching and Translation
  • Communication in International Business and Administration

  Yüksek Lisans Programları ve Uzmanlık Alanları

  • Teaching
  • Translation
  • Teaching and Translation
  • Communication in International Business and Administration
  BAŞVURU TARİHLERİ

  Polonya üniversitelerinde eğitim genellikle Ekim ayı gibi başlamaktadır. Resmi başvurular ise ilgili üniversitenin kayıt kabul dönemini açmasıyla başlar. Bazı üniversiteler kayıt dönemini Mayıs ayı itibarı ile açarken bu dönem Eylül ayı sonuna kadar sürmektedir.. Kayıtların kapanması bölümlere ayrılmış olan kontenjanların dolmasıyla sona erer.

  Geç kayıt olacak öğrenciler ise Ocak – Şubat ayı başlangıçlı programlar için başvurularını Aralık ayı sonuna kadar yapabilmektedir. Resmi başvurularda aranacak nitelik eğitim alacağınız dildeki yeterliğinizdir. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  Varşova Uygulamalı Dilbilim Okulu’nda öğrencilerin seçeceği lisans ve yüksek lisans eğitim programına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, € 3.000 ile € 3.950 arasındadır. Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.