WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

İngiltere Yüksek Lisans Eğitimi

İngiltere’de Yüksek Lisans Eğitimi

İngiltere’ de genellikle yüksek lisans eğitimi 1 yıl sürmektedir ve çoğu üniversitede akademik yıl Eylül ve Ekim aylarında başlar. Yaz tatili Ağustos ayının tamamını kapsamaktadır. 100’ den fazla üniversite her yıl dünyanın dört bir yanından, her kültürden ve dilden on bilerce öğrenciyi misafir etmektedir. Türk öğrencilerinin İngiltere’de yüksek lisans eğitimi alabilmeleri için en önemli detaylardan biri üniversite lisans mezunu olmaları ve bunun dışında IELTS UKVI sınavından 6.0 alabilmiş olmalarıdır. IELTS sınav sonucu üniversiteler arasında farklılık gösterebilmektedir. Bizler First Edumate ailesi olarak Yüksek Lisans kayıt ve yerleşme sürecinde gerekli olan kritik noktaların kontrolünü titizlikle sağlayıp, öğrencilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Ayrıca Foundation eğitimini veren bazı okullar katılım şartı için minimum IELTS 5.5 skorunu şart olarak belirlemektedirler. Bizler First Edumate ailesi olarak üniversiteye kayıt ve yerleşme sürecinde gerekli olan kritik noktaların kontrolünü titizlikle sağlayıp, öğrencilerimize kusursuz bir giriş programı hizmeti sunmaktayız.

İngiltere’de eğitimin avantajları;

Dünya çapında uluslararası geçerliliğe sahip eğitim kalitesi

Köklü eğitim sistemi geçmişi

Öğrencilere üniversiteler tarafından ileri düzey teknolojik alt yapı, laboratuvar ve kütüphane imkanları verir ve Lisans eğitim süresi 3 yıldır.

Öğrencilere tatil döneminde tam zamanlı çalışma izni sağlanabilmesi

Türkiye’ye olan uzaklık 3.5 saat

İNGİLTERE ÜNİVERSİTELER

Aberystwyth-University

Bilgi İstek Formu

Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.