WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yurtdışında Üniversite Eğitimi

YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

Yurtdışında Üniversite Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

First Edumate ailesi ile yurtdışında Üniversiteli olmak artık daha kolay. Hizmet sağladığımız ülkelerdeki prestijli üniversitelerde sınav kaygısı olmadan, tercih ettiğiniz bölümlerde ve Türkiye’de YOK denkliği alarak üniversite eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

First Edumate olarak Türkiye’de yapacağınız Üniversite eğitimi masraflarına neredeyse denk gelecek maliyetler ile Üniversite hayatınıza yurtdışında başlayabilirsiniz.

Yurtdışında ki Üniversite eğitimleri Türkiye’de ki gibi sadece Eylül ayında değil, yıl içerisinde birden fazla başlama dönemlerine sahiptir. Bu avantajlı durum zaman kaybını önlemek ile birlikte, yurtdışı deneyimi kazanmanızada ayrıca katkı sağlayacaktır.

First Edumate özellikle başta İngiltere olmak üzere Macaristan, Polonya, Avusturya ve Malta gibi ülkelerde yüksek kaliteli eğitim sunan, dünya çapında prestije sahip üniversiteler de, ekonomik eğitim ve yaşam maaliyetlerini de göz önünde bulundurarak sizin için Üniversiteye başarılı başvuru ve giriş imkani sağlayarak mükemmel bir geleceğin kapılarını aralıyor.

Finans, İşletme, Uluslararası İlişkiler, Hukuk, Mimarlık ya da Bilgisayar Teknolojileri gibi bir çok alanda eğitim alarak hayalinizdeki mesleğe ulaşmak sizin elinizde. First Edumate ailesi olarak yurtdışında istediğiniz Üniversite de eğitim almanıza imkan sağlayarak hayallerinize ulaşmanız için size destek olmaktan mutluluk duyarız.


EĞİTİM ALABİLECEĞİNİZ ÜLKELER

Yurtdışında Üniversite Eğitimi alabileceğiniz ülkeler.

Yorum Bırak

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.