WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Manchester Dil Okulları

Manchester’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

İngiltere’nin kuzey batısında yer alan ve Sanayi Devrimi’nin başladığı Liverpool ile birlikte ilk şehirlerinden biri olan Manchester, kozmopolit yapısıyla farklı kültürden her çeşit insana ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere’nin en gelişmiş 3.şehri kabul edilmektedir. Manchester, kültürel ve sosyal faaliyetler açısından hareketliliği, canlılığı ve dinamikliği ile öğrenciler tarafından tercih edilen popüler lokasyonlardandır.

Kütüphaneleri, tiyatroları, bilim ve sanayi müzesi, tarihi binaları görülmeye değer turistik mekânlardır. Müziğin ve futbolun öncü şehirleri arasında yer alır. Öğrenci popülasyonunun yoğun olduğu bu şehirde dört adet üniversitenin yanı sıra birçok dil okulu da bulunmaktadır.

Manchester’da ulaşım son derece gelişmiştir. Metro, otobüs, tren ve tramvay ağları ile şehrin her köşesine kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Manchester Havaalanı’na yalnızca 15 dakika uzaklıkta olan şehir merkezinden, Londra’ya tren ile 2 saatte ulaşılabilir.

Türkiye’den Manchester’a gitmek isteyen öğrenciler için yaklaşık 4 saatlik bir uçak yolculuğu onları beklemektedir. İstanbul – Manchester arası uçak biletleri dönemsel olarak değişmekle beraber genellikle 200 – 400£ arasındadır.

Manchester ile Türkiye arasında 2 saatlik bir yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin; Türkiye’de saat 15:00 iken Manchester’da saat 13:00’tür.

Manchester nemli bir iklime sahiptir. Şehirde yıl boyu yağış görülmektedir. Ortalama en yüksek sıcaklık 20°C, en düşük sıcaklık ise 1°C’dir.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Manchester’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, hava alanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

MANCHESTER DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.