First Edumate Hakkında
First Edumate Hakkında

Belli prensipleri olan ama asla belli bir kalıba girmeyen!

First Edumate Yurtdışı eğitim danışmanlığı ‘’ilk eğitim dostunuz’’ mantığı ile yola çıkan, yaklaşık 15 yıllık yurtdışı eğitim tecrübesine sahip kurucusu ile 2018 yılında Londra’da kurulmuş bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Profesyonel danışmanlık anlayışı ile her bir öğrencimiz ile yakından ilgilenerek, ihtiyaç analizlerini yaparak öğrencilerimizi doğru programlar ile eşleştirmek temel çalışma prensibimizdir.

Dünyanın Her Yerinde Yanında!

Başta İngiltere olmak üzere, İrlanda, Malta, Kanada, Amerika, Avustralya, Güney Afrika, Polonya Macaristan, Çekya, Letonya ve daha birçok Avrupa ülkesinde bulunan eğitim kurumları ile çalışmaktayız.

Özellikle İngiltere’de özel olarak anlaşmalı olduğumuz birçok üniversite First Edumate ayrıcalığı ile Türk öğrencilere özel burs ayrıcalıkları da sağlamaktadır.

+0

Öğrenci

+0

Bağlantılı Okul

0

Ülke Temsilcilik
İngiltere, İrlanda, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, Polonya, Çekya, Malta, Macaristan , Avustralya, Dubai, Yeni Zelanda, Güney Afrika

Misyon & Vizyon

Eğitim sektöründeki en değerli misyonun ‘’Danışmanlık’’ olduğu olgusu ile yola çıkarak, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyip analiz ederek, kendilerini en doğru program ile eşleştirmek en temel hedefimizdir.

Tüm ekibimiz doğru danışmanlık hedefi ve şeffaf çalışma prensibi ile öğrencilerimize hizmet vermektedir. İnsanların gelecekleri ve belirledikleri kariyer hedeflerine ulaşmadaki yolda ne kadar önemli bir rol oynadığımızın farkında olarak her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek hizmet vermeye ve tüm öğrencilerimizin geleceğine ışık tutmaya devam ediyoruz.

Yurtdışı eğitim çağımızın vazgeçilmez gereksinimlerinin başında gelmektedir. Hemen hemen her bireyin kariyer hedefi ve hayali yurtdışı eğitim programlarından kendine uygun olan seçeneği belirleyerek eğitime başlamaktır. Bu süreçte dünyadaki eğitim programlarını yakından takip ederek, yeni projeler geliştirerek öğrencilerimize olabilecek en faydalı seçenekleri sunmak birincil amacımızdır. Dünyada bulunan birçok coğrafyada, onlarca milliyetten öğrenciye kendileri için olabilecek en doğru tercihleri yapabilmelerini sağlayan her platformda kurumumuz aktif olarak rol almaktadır. Teknolojinin tüm avantajlarını bu süreçte öğrencilerimiz ile buluşturarak çağımızın getirdiği tüm yenilikleri efektif olarak öğrencilerimizin kullanabileceği noktaya taşımaktayız.

First Edumate Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yalnızca Türkiye’den eğitim almak isteyen öğrencilere değil, dünyanın farklı coğrafya ve ülkelerinde bulunan şubelerimiz aracılığı ile farklı milliyetten birçok öğrenciye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Oluşturduğumuz çok uluslu yapı, dünyanın farklı noktalarında bulunan birçok öğrenciye ulaşma ve farklı yüzlerce programı öğrencilerimize sunma imkanı sağlamaktadır.

First Edumate Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

Yurtdışı eğitim konusunda her anında yanında. Hizmet verdiğimiz eğitim alanları:

Yurtdışında Yaz Okulu
Yurtdışında Lise Eğitimi
Yurtdışında Dil Eğitimi
Yurtdışında Lisans ve Master
Online Eğitimde Partnerimiz
First Edumate Hakkında
7/24 Aktif
Hızlı Etkileşim
Doğru Yönlendirme
Vize Konusunda Uzman
Global Destek
Yetkin Personel

Baştan Sona Her Adımda Yanında!

Sadece ticaret değil, yol arkadaşlığı!

Bazı şeyler sadece para kazanma azmiyle ölçülemez. Yaptığın işten zevk almalısın ve sözünde durmalısın.

Karar

Bu aşamada kendin için en doğru olanı düşünürsün.

Araştırma

Hedefe kitlendin ve bilgi edinmeye başladın.

Bizi Buldun!

Artık yalnız değilsin. Çalışmaya başladık.

Artık Yolcusun

Aklında karmaşık sorular Ben orada ne yapacağım!

Oradasın!

İçin biraz rahatlatı, First Edumate hala seninle.

Yeni Hayat

Kendi ayaklarının üzerindesin. Kimseye ihtiyacın kalmadı!

First Edumate Hakkında

Serüvenin Bizimle Başlasın!

+5000 şanslı öğrenciye bir yenisini daha ekleyelim.